Imprezy
Nadchodzące imprezy

27.04.2013 zespół Ściana - polska premiera płyty + TerraKod

Tradycyjny "prymaaprylisowy" koncert legendy białoruskiego rocka. Zagrają materiał z nowej płyty "My Zastaniemsia". Poprzednie koncerty tej grupy roznosiły CDQ w pył! Może tym razem będą mieli litość? Support z Polesia: TerraKod.

30.03.2014 Dzień Voli - koncert sceny białoruskiej

25.03 - Rocznica proklamowania Białoruskiej Republiki Ludowej w 1918 roku... Людзі на балоце (Ludzi Na Baloce). Usłyszymy piosenki zarówno z ich debiutanckiej płyty "Ludzi na Bałocie" http://www.experty.by/node/1900, jak i kilka utworów na wiersze zachodniobiałoruskich poetów, które to mają być podstawą powstającego właśnie albumu "Na biełych abłokach snou". Po koncercie świąteczną atmosferę podtrzyma dj Sunduk z białoruską mieszanką od metalu do disco polo(czy raczej disco bialorusko;)

5.04.2014 RACJA BITU vol.2 – Core vs D'n'B edition

Idąc za uderzeniem... pałeczki perkusyjnej zapraszamy na kolejną edycję naszego bibsztyla. Tym razem na górnej (tzw. 4x4) salce usłyszymy trzy kobiety, z czego jedna, już weteranka, jak i autorka błyskotliwej nazwy całego cyklu zasili mocą breakbeatu, druga nie już na samym wstępie tecnoid darkstep drumem zarzuci, a trzecia zniszczy wszystkich korowych fanatyków core'ami jakich zapewne nie słyszeli.

<< WIĘCEJ >>

(c) 2009 Centralny Dom Qultury Materiały dla prasy
Podaj swój e-mail aby otrzymywać informacje o wydarzeniach:

Jestesmy rowniez na Twitterze: