Imprezy
Nadchodzące imprezy

11.05.2014 GEETA (Kanada) + Iil Ironies

GEETA - po raz pierwszy w Polsce! Kanadyjska artystka zagra koncerty w Gdańsku, Łodzi, Kwidzynie i Warszawie. Finałem polskiej części trasy będzie występ 11 maja w CDQ, do którego wokalistka zaprosiła warszawski zespół lil Ironies. Geeta mówi o dźwiękach, które tworzy, że są prawdziwe, delikatne i surowe. Inspiruje się wolnością, szaleństwem, ludźmi, sztuką i życiem. Performerka występuje na różnego rodzaju scenach – od klubów, poprzez teatry, pokazy mody, aż po duże festiwale.

26.04.2014 Roots Clash

Z wielką dumą pragniemy ogłosić, że do warszawskiego grafika imprezowego wraca jeden z najstarszych polskich sound clashy - Roots Clash. Pierwszy Roots Clash odbył się w 2006 w kultowym klubie Punkt, gdzie puchar powędrował do Obora Records. Później odbyły się jeszcze 2 edycje 2007 i 2009. Po 5 latach przerwy, w połączonych siłach Mystic Dubs i Sensithief, przejmujemy organizacyjną pałeczkę od starszych kolegów i zapraszamy na 26 kwietnia do CDQ na kolejną bitwę! Tradycjnie zawodnicy bedą prezentować to co mają najlepszego z szeroko pojętego Roots Reggae w swoich case'ach wykorzystując tylko i wyłącznie płyty winylowe oraz przekonywać publiczność do tego, że są lepsi od swoich konkurentów.

25.04.2014 Warsaw Jungle Massive 9

Na początku maja roku pańskiego 2014 DJ Krzak ponownie udaje się na półroczne Ibizeńskie wygnanie, zostawiając w kraju rzeszę niepocieszonych i pogrążonych w smutku fanek i fanów. Wszystkich tych, którzy chcą po raz ostatni w tym półroczu usłyszeć elektroniczną selekcję Krzaka, a także uściskać go gorąco, wypić z nim wódeczkę bądź uronić łezkę smutku zapraszamy serdecznie do CDQ.

<< WIĘCEJ >>

(c) 2009 Centralny Dom Qultury Materiały dla prasy
Podaj swój e-mail aby otrzymywać informacje o wydarzeniach:

Jestesmy rowniez na Twitterze: