Imprezy
Nadchodzące imprezy

25.05.2014 Przyjęcie Urodzinowe Roberta Brylewskiego

W dniu urodzin jubilata zapraszamy na imprezę, która odbędzie się na naszym wspaniałym tarasie i sali koncertowej. Będą: - muzycy (swoje przybycie i granie potwierdzili: Milo Kurtis, Wojtek Konikiewicz, Fala, Szaweł Płóciennik, Szpenio Szpeniaga, Sławek Gołaszewski, Konrad Januszek - w różnych konfiguracjach, ...a inni wkrótce potwierdzą) - filmy, slajdy, teledyski (puszczane na wspaniałym sprzęcie udostępnionym przez niezawodnego Partyzanta). Na jego niezawodnych ekranach! - miksy by Zweitakt - crostini by Hania i Natalia - degustacyjny set wegetariański dla wszystkich gości. - i jak zwykle wspaniałe towarzystwo START 19.00., WJAZD FREE

30.05.2014 City Beats - urodziny Radiego

To impreza, która nawiązuje do nieskrępowanego, clubbingu w najlepszym stylu. Trip w czasoprzestrzeń lat 90', kiedy techno i drum&bass dopiero zaczynały kształtować swój monument na warszawskiej scenie. To impreza, na której wiekszość djów rozkręcała całonocne imprezy w Lokomotywie, Blue Velvet czy w Apartamencie.

23.05.2013 Warsaw Catch A Fire

W piątek 23 maja w klubie i na ogródku CDQ-u odbędzie się impreza Warsaw Catch A Fire łącząca ze sobą na dwóch scenach rytmy takie jak: jungle, ragga jungle, dubstep, drum and bass, reggae, ska, rocksteady, soul. Ogniem z dwóch scen buchnie od djs/selektorów/mcs którzy pochodzą/mieszkają w Warszawie.

<< WIĘCEJ >>

(c) 2009 Centralny Dom Qultury Materiały dla prasy
Podaj swój e-mail aby otrzymywać informacje o wydarzeniach:

Jestesmy rowniez na Twitterze: