9.11.2013 PSYCOLAB Party

Po wiosenno-letniej przerwie powracamy z kolejną edycją Psycolab Party, na której zagrają „weterani” światowej sceny – Digital Talk, jak i dopiero rozpoczynający swoją karierę, nasz rodak – Mirror Me, dla którego będzie to szczególna impreza, gdyż w pełni oraz oficjalnie zaprezentuje swój debiutancki album, który ukaże się tej jesieni w wytwórni Zenon Records.
Jak to na Psycolaba przystało, zaprezentujemy Wam szerokie spektrum Psychedelicznego Transu, jednak główny nacisk położymy na Twilight oraz Night Fullon. Nie znaczy to wcale, ze zabraknie mocnycych, szybkich i klimatycznych setów od naszych lokalnych grajków. Wystarczy spojrzeć na line up poniżej i już jest wszystko wiadomo. 
Do tego Chill Stage, Chaishop by Lesna Szajka oraz najlepsza z możliwych kombinacji dekoratorskich czyli MAE DECO TEAM i 2 DEKO. Zapraszamy 

LINE UP :
Psy-Room ( Zenonesque, Night Fullon, Twilight Psy, Fullon, Forest Psychedelic):

Digital Talk LIVE ( Hadra Records/France)
https://www.facebook.com/digital.talk.project?fref=ts
Mirror Me LIVE Debut Album Launch !!! ( Zenon Records/Poland) 
https://www.facebook.com/Mirrormemusic?fref=ts
Havaya ( 3D Vision Rec)
http://www.mixcloud.com/havaya/
No Logic (Epilepsy)
https://soundcloud.com/no-logic
Leo Rafen ( Lesna Szajka/MAE)
http://www.mixcloud.com/leorafen/
Mabeat (Hallabanaha/MAE)
http://www.mixcloud.com/Mabeat/

Chill-Room (Dub, Ambient, Psystep, Dubstep, Downtempo ) :

Matt Green (Base.Corupt/UK)
https://soundcloud.com/matt-green/matt-green-basecorrupt-promo
Damon ( Chillumafia)
http://www.chillumafia.com/
Moondancer(Spore Group)
http://www.mixcloud.com/pstelmach/lets-chill/
Bongo ( Hallabanaha/MAE)
Kwieq (Hallabanaha)
Navarone (Lesna Szajka)


chaishop by Lesna Szajka
uv deco by MAE DECO, 2DEKO, Lesna Szajka, Hallabanaha
uv t-shirts by Miladelic https://www.facebook.com/MILADELIC?fref=ts
sound by LEOSOUND 

21:00 - 23:00 Happy Hours na barze

ZAPRASZAMY SERDECZNIE !!!

Info o naszych headlinerach : 

DIGITAL TALK (HADRA,3D VISION,YABAI RECORDS/FRANCE)

Digital Talk to francuska odpowiedź na Psytrance, którą tworzy dwójka przyjaciól z dzieciństwa, Luc Achintre oraz Julien Foguea.
W Późnych latach 90-tych zainspirowani różnymi rodzajami muzyki elektronicznej postanowili rozpocząć własny projekt pod nazwą "Droidsect", z którym podróżowali po Goa, grając w większości swoje nigdzie wcześniej niewydane kawałki. Niedlugo poźniej ich numery oficjalnie ukazały sie na jednym z wydwanictw na 3D Vision Records, obok takich Artystów jak Talamasca, Skazi czy Total Eclipse. Projekt Droidsect skończył się bardzo szybko jednak zapoczątkowało to coś zupełnie nowego.
Kontynuując poprzednia pracę oraz dodając zupełnie nowe kierunki muzyczne, Julien i Luc połączyli siły i stworzyli projekt pod nazwą"Digital Talk". Zapoczątkowało to liczne koncerty w różnych zakątkach całego Świata, od Japonii, poprzez Meksyk i prawie wszystkie kraje w Europie.
W roku 2004 wydali swój debiutancki album o nazwie : New Age Surf", który pokazał mroczniejsze oblicze Psychedelic Trance'u. Album ten ukazał się na greckiej wytwórni Acidance Records.
W 2005 roku, po sukcesie jaki odniósł ich album, dołączyli do południowo afrykańskiego labelu Time Code Records kompilując składankę "Sonic Solutions", na której to usłyszeć można takich Artystów jak Azax Syndrom, Shift, Phatmatix i wielu innych.
Rok później zostali zwerbowani przez japoński label Yabai Records, gdzie dostarczyli sporo mocnych kawałków takich jak Acid Test, Acrobeat czy Trust your Eyses.
W roku 2010, w końcu uderzyli z drugim wydawnictwem, tym razem na francuskiej wytwórni Hadra Records o nazwie "Audio Extremists". Album ten jest efektem długoletnich podróży po Świecie i poznawaniem różnych gatunków psytrance'u. Jednym zdaniem ich ostatni album jest znacznie odróżniającym się od panujących trendów ale równie psychedeliczny i hipnotyczny jak na transową muzykę przystało. 
W 2013 roku w końcu przyszedł czas na występ w Polsce. Zespół pojawi sie na scenie w komplecie i zagra 1,5 godzinnego live acta.

MIRROR ME ( ZENON RECORDS/PL)

Mirror Me to nikt inny jak Antoni Girjatowicz. Ten młody Artysta urodził i wychowywal się w Chicago, gdzie zdobywał wykształcenie muzyczne lecz po odkryciu elektroniki, porzucił pianino i skupił się na syntezatorach. 
Bardzo szybko jego zdolności zostały dostrzeżone przez właściciela jednej z najbardziej rozchwytywanych wytwórni w dzisiejszych czasach, czyli Zenon Records.
Styl Antoniego jest mocno minimalistyczny, w jego produkcjach można usłyszeć wpływy z różnych innych gatunków muzycznych, takich jak Jazz, klasyka, techno, jak i ambient. 
Jak na świeżaka na scenie, Antoni osiągnął już bardzo wiele. Wystepy na wielu tegorocznych festiwalach takich jak: SUN FEST, FREAKS of NATURE, LOST THEORY oraz kilku innych mniejszych można uznać za nie lada wyczyn, zwłaszcza, że debiutancki album dopiero nadciąga dużymi krokami. Z całą pewnością ten młody Artysta ma bardzo długą karierę przed sobą i jeszcze nie raz Was zaskoczy. 
Występ w Warszawie będzie bardzo szczególny, gdyż oficjalnie Mirror Me zaprezentuje w całości swój debiutancki Album o nazwie „ Self Deprivation”. Będzie to oczywiście 1,5 h live.

Info

Start: 21:00
Wstęp: 25 PLN do 23:00, 35 PLN po 23:00


(c) 2009 Centralny Dom Qultury Materiały dla prasy
Podaj swój e-mail aby otrzymywać informacje o wydarzeniach:

Jestesmy rowniez na Twitterze: