8.10.2011 (sobota) HUX FLUX Live! @ ACIDLAND 2

Info

Start: 21:00
Wstęp: 30 zł 

:: MAIN STAGE
Psychedelic, Goa trance, Fullon

HUX FLUX Live! SWE
http://www.myspace.com/huxfluxmusic

Psyrix [Hedonix] NL
Atan [Toga Dansverg] 3miasto
Ditch [Medulla Oblongata] 3miasto
Mabeat [Hallabanaha, MAE]
Salvi [Fantazja, MAE]
Leorafen [Fantazja, MAE]
Ochen [LesnaSzajka, MAE]

:: ALTERNATIVE STAGE

Psychedelic, Chillout, Ambient, Progressive, Dub

Psygor [PsyalaskaTribe] SK
Kapca [PsyalaskaTribe] SK
Kashmir [Hedonix] Cz VS Neurosponge [Hedonix] Cz
Bongo [Hallabanaha, MAE]
DeSpool [AoV, MAE]
Czuby [AoV, Collorobia, MAE] VS Shimbu Hasa [Collorobia]
Kace [Fantazja]
Navarone [LesnaSzajka]

+ Chill and food area by Funia Corp [LesnaSzajka/MAE]
+ R e l a x z o n e

:: Deko
PsyalaskaTribe, Hedonix, MAE DecoTeam, Fantazja, LeśnaSzajka

Będziesz? dopisz się na Facebooku
http://www.facebook.com/event.php?eid=100201140068732&ref=ts

:: Więcej info
http://www.lesnaszajka.pl/
http://www.fantazja.psytrance.pl/
http://www.psytrance.pl/
http://www.clubbing.pl/
http://www.cdq.pl/
http://www.psyradio.pl/

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
Artists bio:

Hux Flux - To projekt utworzony w 1998 roku w Szwecji. Albumy Cryptic Crunch (Koyote Records) wydany w 1999 roku oraz Division By Zero (Spiral Trax) wydany w 2003 roku, zyskały miano ponadczasowych. Produkcje Hux Flux nawet po wielu latach cieszą się ogromną popularnością na całym świecie. W Polsce projekt zagości drugi raz.

Dj Psyrix - Granie rozpoczął w roku 1999. Zaraz potem stał się jednym z twórców czeskiej grupy HEDONIX. Jako Dj Psyrix odwiedza festiwale w Europie. W Roku 2007 rozpoczyna studia na Audio Engineering College w Amsterdamie i po zakończeniu otwiera projekt Silent Studio, zajmujacy sie produkcją muzyki do filmów, reklam i artystycznego „sound designu”.

Psygor
- niewątpliwie jedna z najbardziej zasłużonych postaci w rozwoju sceny psychedelic trance na Słowacji. To właśnie Igor jest jednym z założycieli i „menedżerów” kolektywu PsyAlaska Tribe (założonego w 2001 roku) słynącego głównie z organizowanej od kilku lat imprezy pod otwartym niebem na górze Chvatimech (870 m n.p.m.). Psygor gustujący w najróżniejszych odmianach muzyki (nie tylko psychedelic) od samego początku najbardziej skupiał się właśnie na jej chilloutowych odmianach. W jego setach usłyszeć można niemalże wszystkie odmiany muzyki downtempo. Począwszy od głębokiego ambientu, poprzez mroczne duby, na psybientach skończywszy. Jednak bez względu na to, co gra, zawsze spotyka się to z aplauzem publiczności, która uwielbia słuchać i odlatywać przy serwowanej przez Psygora muzyce. Nie zajmuje się jednak jedynie muzyką. To człowiek o wielu talentach, które rozwija organizując imprezy, przygotowując dekoracje; często bywa odpowiedzialny za chai shop. Jest zaangażowany w promocję kultury psychedelic.

Kapca - Juraj od 2001 związany z kolektywem PsyalaskaTribe, aktywnie uczestniczy w budowaniu słowackiej sceny psytrance. Jego sety charakteryzują się mieszanką chillu, downtempo, progressive na etno kończąc.

Atan - założyciel i pomysłodawca grupy Toga Dansverg. Daniel zetknął się z transową subkulturą w Niemczech gdzie brał udział w imprezach. Następnie sam grał na nich w Hamburgu. Zafascynowany zjawiskiem trance postanowił przenieść ten fenomen do Polski. Po przyjeździe do kraju prowadził i organizował imprezy w wielu klubach Warszawy, Krakowa i Gdańska. To on decyduje o wizerunku oraz kolejnych poczynaniach zespołu. Chętnie współpracuje z niezależnymi plastykami i muzykami. Należy do artystów z największym doświadczeniem. Świetny technicznie - udowadnia to każdym występem. Jego domeną jest kreowanie niepowtarzalnego klimatu na imprezach. Podczas swoich setów wielokrotnie kooperował z bębniącym Miervuugiem Sveergiem.

Ditch - Damian Łapiński, urodzony w 1982 roku. Swą historię z muzyką psychedelic zaczął dokładnie 10 stycznia 2004 roku od imprezy Hallamigracja, w nieistniejącym już klubie GGOG. Nie upłynęło dużo czasu kiedy w jego ręce wpadły pierwsze wydawnictwa Parvati i Alkaloid... właśnie TO okazało się być tym czego tak długo szukał! Od młodzieńczych lat zawsze bardziej skupiał się na raczej ekstremalnych dźwiękach jak black/death metal czy grindcore. Naturalnym było że i w psychedelic to nie jakieś pitu pitu, lecz solidny dark psy będą jego faworytami. W 2006 roku założył skład Medulla Oblongata i buja się z nią tu i ówdzie do dnia dzisiejszego. Jego ulubione wytwórnie to m.in. wspomniana duńska Parvati, szwedzka Sanaton, norweska Yggdrasil, szwajcarski Peak czy japońskie Mighty Quinn i Phreex Networx

Mabeat - zaczął grać w 1998 roku. Początkowo na cyklu podwarszawskich "polanek", później na różnych bibkach już w projekcie Hallabanaha. Od 2007 roku członek Mystic Arts Event.

Salvi - Wojtek to jedna z czołowych postaci znanego, warszawskiego kolektywu organizującego imprezy psytrance. Fantazja - bo właśnie o tej grupie mowa - powołana do życia została w 2005 roku. Od tego czasu ma na swoim koncie naprawdę pokaźną ilość imprez. Do najważniejszych należą: Apartamantra czy Goattraction oraz cykliczny open air – Laboratorium Stymulacji Dźwięku. Warto wspomnieć też o pamiętnej imprezie z udziałem Filterii ze Szwecji. Zaangażowany jest również w organizację imprez spod szyldu MAE, która odpowiada ze największe psy wydarzenia w Polsce (min. imprezy z udziałem Vibrasphere, Andromeda, Human Blue, Electric Universe, Braincell czy ostatnio Sun Project). Muzyczny profil Wojtka to bardzo szerokie spectrum wszelkich odmian muzyki potocznie klasyfikowanej jako psytrance. W jego setach usłyszeć można stare, powykręcane goa, szybkie, pompujące fullon’y, głęboki, potężny progressive - a kiedy nadarzy się sposobność - potrafi zagrać i bardziej delikatnie. Świetny dobór serwowanych przez niego kawałków, połączony z nienaganna techniką sprawiają, że Salvi zawsze porywa tłumy.

Ochen - Współtwórca warszawskiego kolektywu Leśna Szajka. Na polskiej scenie psytrance działa aktywnie od 2008 roku, z początkiem 2011 dołączył też do ekpiy Mystic Arts Event.
Jego sety cechuje zróżnicowany styl, czerpany głównie z takich wytwórni jak Blue Hour Sounds, Glowing Flame Records, Vagalume oraz Nano Records, zapewniających wysoki poziom artystyczny połączony z odpowiednią dawką mocy i psychedelii.

Leo Rafen - z muzyką psychedelic trance spotkał się w 2004 roku na jednej z cyklicznych imprez Acid Test warszawskiego kolektywu Hallabanaha. Następnie, i już na zawsze, muzykę zaszczepił mu jego kolega Kace z kolektywu Fantazja i tak od 2006 roku zaczął miksować psytrance. W 2007 roku wstąpił w szeregi Fantazji, a w 2011 dołączył do grupy Mystic Arts Event. Głownie skupia się na mroczniejszych odmianach trancu jak Wild Thinks Rec, Bom Shanka Music, Loney Moon Rec. , Glowing Flame Rec, Peak Rec.
Na co dzień zajmuję się realizacją dźwięku i nagłośnieniem imprez .

(c) 2009 Centralny Dom Qultury Materiały dla prasy
Podaj swój e-mail aby otrzymywać informacje o wydarzeniach:

Jestesmy rowniez na Twitterze: