8.06.2013 Dark Market plus koncert AMETRIA i ...

targi mody alternatywnej

Podczas VI edycji Targów zadzieje się:

- Warsztaty HANDMADE – każdy z Was będzie miał możliwość wziąć udział w warsztatach tworzenia biżuterii, pod okiem specjalistów. Warsztaty poprowadzi Ciotka Ostra, która wyrobami biżuterii alternatywnej zajmuje się już od wielu lat. Udział w warsztatach jest dodatkowo płatny na miejscu 40zł od osoby – gdzie przez 1,5 godziny każdy uczestnik będzie mógł nauczyć się jak i stworzyć własny zestaw biżuterii, korzystając z materiałów, wiedzy, doświadczenia naszej prowadzącej.

- Coś dla fanów wizażu! - Warsztaty i pokaz charakteryzacji, makijażu oraz fryzur alternatywnych – warsztaty poprowadzi jedna z najlepszych szkół charakteryzacji w Polsce. Więcej info już wkrótce…
https://www.facebook.com/pages/Eurolook-Europejska-Akademia-Wizerunku/370121686391521

- Metamorfozy - każdy z Was będzie mógł zasiąść w wygodnym fotelu i dać się ponieść fantazji kursantom i absolwentom Akademii EuroLook zarówno pod względem make-up jak i fryzur. Udział w metamorfozie dodatkowo płatny na miejscu 20-50zł (więcej info wkrótce)

- Giełda HANDMADE – znajdziesz tam projektantów oraz stoiska z biżuterią i innymi dodatkami

- MISS POISON GIRL 2 - Summer Edition – wybory polskiej Miss alternatywy. Zgłoszenia zbieramy do 24 maja 2013, głosowanie 25.05.2013-05.06.2013. Więcej informacji na tablicy naszego fanpage'a oraz na stronie www.darkmarket.eu

- KONCERTY – na zakończenie Targów od godz. 19.00 zapraszamy wszystkich na koncerty dwóch niesamowitych zespołów AMETRIA i COCKTALES.

COCKTALES
https://www.facebook.com/CockTalesPL
Zespół CockTales powstał jesienią 2011 w Warszawie. Pomysłodawcami projektu byli Artek (gitara) i Cola (wokal, znany także z zespołów AL SIRAT i AMETRIA) głównym założeniem chłopaków było granie ciężkiego męskiego rocka opartego na melodyjnych wokalach i dynamicznych riffach gitarowych. W takcie tworzenia piosenek skład zespołu uzupełnili Brzoza (bas) i Piter (bębny). W lutym 2012 zespół wszedł do studia zarejestrować swoje pierwsze demo pt. „Wstęp do Wielkiej Teorii Wygrywu”. W trakcie sesji funkcję perkusisty przejął rubaszny olbrzym Tobi (także AMETRIA). Obecnie powstaje materiał na debiutancki album, a zespół stawia pierwsze, podobno bardzo udane kroki w graniu na żywo.

AMETRIA
https://www.facebook.com/ametriaband
AmetriA - jeden z najpopularniejszych zespołów metalowych w Polsce. Cztery studyjne płyty, z czego dwie nominowane do nagrody "FRYDERYK". Płyta "Piatek3nastego" - FRYDERYK 2005 oraz "Nowy Dzień" - FRYDERYK 2010, w kategorii Heavy Metal.

(osoby które przyjdą tylko na koncert w godz. 18.00-22.00 bilet płatny 15zł)

- Dla pierwszych 100 gości przygotowaliśmy upominki!

TEGOROCZNI WYSTAWCY:

Gothic Dream
Absynt
Burlesque
Wymiar Alternatywny
Under Dark
Black Garden
Nietoperzownia I Barwy Nocy
Beeleco
Mad Artisans
Drobiny Czasu
Rebel Madness
Ciotka Ostra Art
Afro Styl
Veil.pl

oraz wieku wystawców na giełdzie z rękodziełem

Pamiętajcie o udostępnianiu i zapraszaniu znajomych!

ZAPRASZAMY!!!
Ekipa DARK MARKET

(c) 2009 Centralny Dom Qultury Materiały dla prasy
Podaj swój e-mail aby otrzymywać informacje o wydarzeniach:

Jestesmy rowniez na Twitterze: