8.02.2013 Warsaw Reggae - Impreza inauguracyjna

Zagrają:

6t's Club
Dancehall Masak-Rah
Mystic Dubs
Tisztelet
Singledread
Zjednoczenie

wstęp: 10/15 pln

Hej
Sami lubimy konkrety, więc teraz trochę konkretniej o samej inicjatywie. Przede wszystkim strona internetowa, na której będzie kalendarz z wszystkimi imprezami wspieranymi przez Warsaw Reggae imprezami. Zamiast chaosu i natłoku informacji będzie można znaleźć wszystko w jednym miejscu, po kolei, konkretnie umieszczone. 
Po drugie, mamy nadzieję że od lutego pojawią się na mieście plakaty, ulotki i tym podobne, promujące imprezy reggae dziejące się w Warszawie. Będą miały postać kalendarzy, dzięki czemu łatwiej będzie się połapać co, gdzie, kiedy i jak. Po drugie, będą również po angielsku, dzięki czemu wszyscy fani reggae spoza Polski również będą mogli dowiedzieć się, gdzie można wpaść na imprezę reggae etc.
Po trzecie, chcemy, żeby cała scena rosła w siłę i żeby na imprezy reggae przychodziło jak najwięcej osób. Dlatego będziemy promować różnorodne akcje dziejące się w Warszawie, związane z reggae., niekoniecznie pochodzące od członków Warsaw Reggae. Jeśli chcesz, żebyśmy wsparli Twoją inicjatywę, chcesz powiedzieć nam o czymś ciekawym, co dzieje się w Warszawie – daj nam znać!
To tylko wycinek planowanych aktywności, ale mamy nadzieję, że Wam się to spodoba. Jeśli sądzicie, że jest jeszcze coś, czego reggae publika w Warszawie potrzebuje, a czego nie wymieniamy nigdzie, pisz do nas! 

https://www.facebook.com/WarsawReggae
pozdrowienia,

ekipa WR 

warsaw reggae
(c) 2009 Centralny Dom Qultury Materiały dla prasy
Podaj swój e-mail aby otrzymywać informacje o wydarzeniach:

Jestesmy rowniez na Twitterze: