15.12.2012 Scorb Live & Leftism Live(Psyalaska Tribe/Sk)@Hypnotic States

15 Grudnia 2012 roku, w ostatnią sobotę Kalendarza Majów, Leśna Szajka oraz Epilepsy Crew zapraszają na wspólną imprezę urodzinową do stolecznego CDQ. Tego dnia czarne ściany i sufity klubu znowu udekorowane zostaną fluoroscencyjnymi dekoracjami oraz instalacjami 3D a w powietrzu unosic się bedzię zapach kadzideł i przyrządzanego jedzenia w leśnoszajkowym chaishopie. O dekoracje zadbają tym razem 3 różne kolektywy więc spodziewajmy się wyjątkowej oprawy wizualnej w całym klubie, a o oprawę muzyczną zadbają artyści z Anglii i Slowacji wspomagani przez dj's z Warszawy, Krakowa oraz Poznania.

W związku z 5 leciem istnienia formacji Epilepsy Crew, żeby tradycji stało się zadość, tym razem też zaprezentujemy wyjątkową postać ze sceny Twilight Psytrance. Po Neuromotorze, Painkillerze oraz po Psycolabach z udzialem Absoluma i Lost & Found'a przyszedł czas na producenta, ktory również cieszy się dużym uznaniem na świecie. Ady Connor, znany pod pseudonimami Scorb oraz DJ Yod Onsen, to brytyjski producent pochodzący z Brighton. Zadebiutował w 2003 roku wydawnictwem "Scorb" dla Ambivalent Records i odrazu zyskał miano jednego z najbardziej oryginalnych artystów na scenie psychedelic. Potwierdził to kolejnymi wydawnictwami dla wytwórni Trick Music, ktorej jest założycielem i wydał w 2007 roku drugi solowy album " Ipso Fvcto" oraz w 2009 roku kompilację "Abra Macabre" zawierającą utwory wszystkich pobocznych projektów Adiego, tj. Prism ( feat Concept), Squid Inc (feat Deviant Species), Orzels Machine (feat Mike Rucinski), Ram (feat NRS) oraz drugi solowy projekt Phibian. W ciągu kilku istatnich lat pojawiło się wiele EPek wyżej wymienionych projektów i wielkimi krokami zbliża się debiutancki album Prism - Freedom 35. W związku z dużą ilością obowiązków w studio, Scorb nie poświęca zbyt dużo czasu na występy za granicą. Imprezy z jego udzialem, wliczając w to letnie festiwale, mozna by zliczyc na palcach obu rąk, więc tymbardziej będzie nam milo gościc go w Stolicy. Z okazji tego wydarzenia, Scorb zaprezentuje dwugodzinny materiał live specjalnie przygotowany na tę imprezę.

Leśna Szajka, obchodząca w tym roku 4 -lecie, przyzwyczaiła nas juz do współpracy ze słowackim kolektywem Psyalaska Tribe, jednakże tym razem nasi sąsiedzi z poludnia zawitają nie tylko z dekoracjami, ale także ze swym najświeższym producentem- Leftism'em. Jest to mieszkający na codzień w Bratysławie 30-letni Roman Zenko. Zajmuje się muzyką psychodeliczną od 2004 roku a w tym roku ukazał się darmowy album na Ektoplazm z utworami Slowaka. Warto też dodać, ze jest to pierwsze wydawnictwo Psyalaska Tribe oraz pierwszy występ zagraniczny utalentowanego Romana, który wystapi w 1,5 h live act'cie. Za support na scenie psytrance odpowiedzialni będą dj'e z Warszawy oraz DJ Meff z krakowskiego Egodropa.

Na górnej sali znajdował się będzie Chill-room, gdzie Audio Piloci przeprowadzą Was przez wszystkie odmiany szerokopojętego chill-outu a porozkladane dywany i poduszki pozwolą Wam się zrelaksować i odpocząć od dolnej sali, gdzie tempo rzadko będzie spadac poniżej 145 bpm. Obok, za sprawą Leśnej Szajki - ciepla strawa, chai i przekąski, które przygotują wpólnie Oscaritta oraz Merry. Zapewne jakieś szalone menu wraz z oficjalną czasotabliczką ukaże się na kilka dni przed imprezą.
Serdecznie zapraszamy !

PSYCHEDELIC ROOM:

SCORB LIVE ( Trick Music/UK)
http://www.trickmusic.com/
https://www.facebook.com/Scorb.pHibian?fref=ts
http://soundcloud.com/trickmusic
LEFTISM LIVE (Psyalaska Tribe/Sk)
http://soundcloud.com/leftism-1
http://www.ektoplazm.com/label/psyalaska-tribe
MEFF ( Egodrop)
NOIS (Egodrop)
http://soundcloud.com/nois-5
OCHEN (Leśna Szajka/MAE)
http://www.mixcloud.com/ochen_lesnaszajka/
NO LOGIC (Epilepsy)
http://soundcloud.com/no-logic
HAVAYA (3D Vision/Epilepsy)
http://soundcloud.com/havaya
https://www.facebook.com/3dvisionrecordings?fref=ts
MABEAT (Hallabanaha/MAE)

CHILL ROOM :
MATT GREEN (BaseCorrupt-UK)
https://www.facebook.com/pages/Matt-Green/276862509014794?fref=ts
http://soundcloud.com/matt-green
PSYGOR (Psyalaska Tribe-Sk) http://arkona-creation.org/music/djs/psygor

DAMON (Chillumafia- Pzn) https://www.facebook.com/chillumafiamusic?ref=ts&fref=ts

BONGO (Hallabanaha/MAE-Wwa)
KWIEQ (Hallabanaha-Wwa)
NAVARONE (Leśna Szajka - Wwa)


CHAI SHOP BY: OSCARITTA (LesnaSzajka/MAE) & MERRY

UV SHOP BY MILADELIC
http://www.facebook.com/miladelic

DECO

PSYALASKA TRIBE
http://psyalaskacrew.wix.com/sk

2DEKO https://invalid.invalid/

MAE DECO TEAM
https://www.facebook.comMysticArtsEventDecoTeam/?fref=ts

LEŚNA SZAJKA www.lesnaszajka.pl

sound by leosound

Info

Start: 21:00
Wstęp: 25zl do 23:00, 30zl po 23:00


(c) 2009 Centralny Dom Qultury Materiały dla prasy
Podaj swój e-mail aby otrzymywać informacje o wydarzeniach:

Jestesmy rowniez na Twitterze: