7.12.2012 LIFERUINER + SAILOR'S GRAVE +  ANCHORS AWEIGH

LIFERUINER (sXe hardcore/metalcore - Toronto, Kanada)
https://www.facebook.com/weareliferuiner

Liferuiner to hardcore/metalcore/beatdown w najlepszym wydaniu. Zespół uwielbia koncertować, a na żywo tworzy świetny show.

Po powstaniu w 2004 roku xLIFERUINERx miał być żartem wymierzonym w mainstreamowe zespoły ze sceny straight-edge. W 2008 roku po zmianie składu i nazwy na Liferuiner zmieniła się również idea przyświecająca muzykom. Od tamtej pory teksty mają pozytywny wydźwięk, a muzyka jest bardziej melodyjna.

Zespół ma na koncie dwie EP-ki: „Are You Offended Yet?” (2004) i „Sons Of Straight Edge” (2011) oraz dwa albumy: „No Saints” (2007) i „Taking Back The Night Life” (2008). Wkrótce ukaże się trzeci krążek - „The World Isn’t Going To End, And I Hate Myself For It”.

Grupa na zbliżającej się europejskiej trasie wróci do Polski. Pierwszy raz zagrała w naszym kraju w maju 2011 roku.

Liferuiner „1990”
http://www.youtube.com/watch?v=jCrm7CKTZZQ


SAILOR'S GRAVE (metalcore - Warszawa)
http://www.facebook.com/sailorsgraveband
http://sailorsgrave.bandcamp.com/

Warszawska grupa mocno zakorzeniona na scenie hardcore. Wielka nadzieja polskiego metalcore'u - zespół porównywany jest do słynnego australijskiego Parkway Drive.

Sailor's Grave grają od 2010 roku i mają na koncie demo wydane w 2011 roku. Niebawem dojdzie do premiery debiutanckiej Ep-ki „Restless”.

Sailor's Grave „Sea Sick Story”
http://www.youtube.com/watch?v=mw6pITu9vlM

ANCHORS AWEIGH! (hc/punk - Warszawa)
http://www.facebook.com/AnchorsAweighHC

Anchors Aweigh! to czterech kolesi wywodzących się z różnych scen, miast i składów. W 2012 ich energia zaowocowała kapelą, która wstrząśnie warszawską sceną hardcore. Anchors Aweigh! to wokal z piekła, szalone riffy, energia i świeżość. To pomysły, brzmienie i aranże przywodzące na myśl Refused czy Propagandhi. Emocje wymieszane z szybkością i rytmem. 7 grudnia zaprezentują debiutancki materiał.

Info

Start: 21:00
Wstęp: 25/30zł


(c) 2009 Centralny Dom Qultury Materiały dla prasy
Podaj swój e-mail aby otrzymywać informacje o wydarzeniach:

Jestesmy rowniez na Twitterze: