5,01,2013 Szemrany Karrrrrnawał 2

Szanowne Auditorium! Grupa Teatralna Warszawiaki zaprasza Wasz na drugą edycję Szemranego Karnawału! Będzie klawo jak cholera, takiego koncerta jaki zamiarujemy uskutecznić jeszcze nie było! Prócz tego będziecie mogli, kochane Proszepaństwo zaśpiewać pod muzyczkie na żywo w wyjątkowem programie karaokie, pozajewaniać z cwaniakami z Grupy Warszawiaki w 3 karti oraz wziąć udział w klawech konkursach. Szpecjalną nowością będzie prezentacja mody z lat 20/30 Grupy Bluszcz oraz pokaz stepowania i nauka charlestona w wykonaniu Swingout.pl. Bibka będzie trwała do białego rana gdyż ponieważ już przygotowujemy winyle na te okazje!

W programie:

SZEMRANIE (sala na górze):

 19.00-19.30
 Piotr Gie. i Marcin Mazurek (Sztamaki z Grupy Teatralnej Warszawiaki) poprowadzą konkursa z wiedzy o warszawskiej gwarze. Jak kto okaże się szpecjalysta w dziedzinie wypije nie jedno pifko z baru, lub dostanie prezent-niespodziewankie. A więc warto znać się na rzeczi!

 19.30-20.00
 Czarek Karaś, Michał Saroma i Żul Ze Szuwar (*Tyż sztamaki Warszawiaki) wystąpią z szulerskiem programem...kto odważny, może spróbować zmierzyć się z kanciarzem-jak kto sztyfcik niech nie zawraca kontrafaudy!

 22.30 Karaoke z muzyczką na żywo (rzecz wiadoma, że karaoke przyotowane przez Grupę Teatralną Warszawiaki musi być koniecznie w klimacie przedwojennem i warszawskiem, a skoro musi to będzie!)....poprowadzi je Robert Przybyła, nasz Grupowo-Warszawski cwaniak z Kiempy!


ALEGANCKO (sala na dole):

 20.00
 pokaz mody lat 20/30 przygotowany przez Grupę Rekonstrukcji Historycznej "Bluszcz".

 20.20
 Pokaz stepowania przygotowany przez grupę Swingout.pl

 20.40
 Koncert Grupy Teatralnej Warszawiaki
 W składzie: Gabriela Mościcka-: akordeon:, Filip Jurczyszyn-kontrabas, Tadeusz Czechak-mandolina oraz gościnnie Sylwester Kozera (założyciel Kapeli Czerniakowskiej)-banjo, wokal: Tunia Haas, Greta Tumidajska, Matina Bocheńska, Gabriela Mościcka, Jan Jastrzębski, Grzegorz Domański, Jakub Kozak

 21.30
 Pokaz Charlestona przygotowany przez Swingout.pl będzie, Szanowne Proszepańswo połączony z nauką podstawowych kroków do tańca, tak aby klawo Wam się tańcowało przez następne godzinki.

 22.00........DO BIAŁEGO RANA Dj Kozak i dj Belmondo z Warszawskiech Barów Mlecznech zapewnią Wam muzyczkie z gramofonu!

 wstęp:
 15zł...lub 5zł-dla tech, co przyjdą ubrani faszonem dawnech lat!


 ...A więc galant damuliki, szykowni panowie zbierajcie siły po sylwestrowech balach i szukajcie odpowiedniej garderoby co by przenieść się z nami w świat Eugeniusza Bodo...lub, jak kto woli szemranego Jaremy S.
Do zobaczenia!
Serwus!

http://warszawiaki.waw.pl/
http://swingout.pl/
http://www.grhbluszcz.pl/

(c) 2009 Centralny Dom Qultury Materiały dla prasy
Podaj swój e-mail aby otrzymywać informacje o wydarzeniach:

Jestesmy rowniez na Twitterze: