4.11.12 pochwalone/junk/dziady kazimierskie/siostry amorales

*POCHWALONE* to projekt kobiecy. Ludowy a współczesny. Dzisiejszy jak sprzed wieków. O tym, co kobiet dotyczy i co je dotyka. Wspólnota doświadczeń, bunt przez pokolenia, moce, niemoce, darcie pierza, kluby i igraszki. Nowe sensy na przecięciach.
Baby, feministki, matki i singielki, podlotki i wiedźmy, dzieweczka z laseczka, ochrypła kukułeczka – one z XIX-wiecznej wsi, one z ursynowskiego bloku – razem! Niech będą pochwalone!
Gramy lirycznie i romantycznie. Czasami czadowo i transowo. To jest różnorodnie.
Nasz kolektyw to koleżanki i weteranki scen, nowicjuszki, prowincjuszki, jeden przyjaciel i twoja matka też.
Chwalmy więc:
Marię Magdalenę – za głosy; Jolantę Kosę Kossakowską – za skrzypy, głos; Anię Mamińską – za fidel, sukę, głos; Małgorzatę Teklę Tekiel – za bas; Dominikę Korzeniecką – za bębny, hałasy; Basię Klicką – za sens, żabę, chórki; Ewę Chomicką – za sens, dyndały na sznureczkach, chórki; Ulę "fasSkę" Iwińską – za obrazy, pieniek deszczowy, chórki; Men Dżajnego – za struny.

nie mamy jeszcze swojego www, ale moze wkrotce..

4.11. zagrają z nami:

*JUNK* anarcho-punk (Białystok) - formacja muzyczna której narodziny datuje się na rok 2003. Muzyka zespołu oscyluje wokół szeroko pojętego punk rocka, natomiast teksty grupy traktują o ideologii anarchistycznej oraz walce z wynaturzoną rzeczywistością w jakiej przyszło nam żyć. Pomimo licznych przetasowań personalnych oraz różnorakich przeciwności losu zespół pozostaje aktywny podążając w wyznaczonym przez siebie kierunku na złość wszystkim tym, którzy chcieliby widzieć go martwym
http://www.myspace.com/junkpunkband
http://www.junkband.tk/

*DZIADY KAZIMIERSKIE* (Warszawa) – uliczny folk, czyli pra-punk w wydaniu znanych warszawskich załogantów którzy tak definiują powstanie bandu:
DAWNO DAWNO TEMU, W CZASACH LECHA, CZECHA I RUSA,
KIEDY KAZIMIERZ DOLNY NIE BYŁ JESZCZE NAWET WIETRZNĄ GÓRĄ,
W PIĘKNYCH OKOLICZNOŚCIACH PRZYRODY
POD KAMIENIOŁOMEM NAD PRZEPRZEŁOMEM,
W BUMBUSZOBLUSZCZU PRZEWĄWOZOWYM
DZIAD BOROWY SPOTKAŁ SIĘ Z DZIADEM BAROWYM..........
http://soundcloud.com/lunari-1/3-dziady-kazimierskie-w

*SIOSTRY AMORALES*

wydarzenie NIE BĘDZIE BILETOWANE tzn. wchodzisz za free, lecz na bramce, i być może w paru innych miejscach, będziemy zbierać składki na http://www.11listopada.org - oddolną organizację, sprzeciwiającą się wzrostowi postaw neofaszystowskich, ksenofobicznych, rasistowskiech, homofobicznych i skrajnie nacjonalistycznych.
https://www.facebook.com/11listopada.org?fref=ts

(c) 2009 Centralny Dom Qultury Materiały dla prasy
Podaj swój e-mail aby otrzymywać informacje o wydarzeniach:

Jestesmy rowniez na Twitterze: