31.10.2011 (poniedziałek) HALLOWEEN 2011

Info

Start: 20:00
Wstęp: 15 zł 

 

TEJ NOCY KRWAWA MERRY nie jest tylko nazwą drinka a twoje naturalne mroczne oblicze pierwszy raz będzie nagradzane od wejścia, CDQ  i LOVE POLAND Zapraszają wszystkich spragnionych dużej dawki emocji na krwawą noc w Centralnym Domu Qultury.

Zapraszamy :

Wszelkie kostiumy i przebrania mile widziane ale nie jest to konieczny warunek uczestnictwa w imprezie. Dla najlepiej, najciekawiej i najoryginalniej przebranej osoby przewidywana jest nagroda!

Tak się będziemy bawić: http://sendables.jibjab.com/view/1lBNwiPK4PDnBRR6?cmpid=hw_fb_self

Ostre brzmienia,  Muzyka Live  mroczne klimaty i moc atrakcji tej nocy zapewnią

 

Nasty Habits

NASTY HABITS to międzynarodowe trio z Warszawy, UK i USA. Powstali pod koniec 2005 roku w Warszawie, gdzie wszyscy obecnie zamieszkują. Amerykanin Danie „D.Nasty” Stewart pochodzi z San Francisco, w Polsce od kilkunastu lat. Komponuje, gra na gitarze i śpiewa. Warszawianka, znana jako DJka i animatorka warszawskiej sceny psychobilly Ewa „Crazy Senorita” Koć uwielbia Crampsow, Demented Are Go i Batmobila. W Nasty Habits gra na basie i wciąż kombinuje jakby tu uzyskać wiecej rockandrolla w rockandrollu. Brytyjczyk Michael Caine od dziesiątego roku życia bebnił w zespołach metalowych i gotyckich na Wyspach. Teraz stara sie wnieść nieco mroku i nieco swojego porządku do muzyki Nasty Habits.

Więcej info na-http://www.nastyhabitsofficial.com/  http://www.lovewarsaw.co.uk/nasty-habits.html

V.O.A.

po raz pierwszy zagrali wspólnie w listopadzie 2010 roku. Od początku było jasne, że każdy z muzyków jest ogromnie utalentowany i każdy wnosi coś innego do zespołu, wszyscy pochodzili z innych gatunków muzycznych. Niemniej jednak, po wielu próbach i przygotowaniach, ich pierwszy koncert odbył się w Tortilla Factory w Warszawie lutego 2011 pod nazwą "Acme 23". Jego nazwa została wkrótce zmieniona na V.O.A., a od tego czasu grupa posiada w repertuarze ponad 18 oryginalnych utworów bluesowo-rockowych skomponowanych przez każdego z nich. Niezwykła atmosfera, wspaniały bluesowo-rockowy klimat a to wszystko w następującym składzie : 

Will Richardson – wokal 
Maciej Dłużniewski – gitara (gra w „Maciej Dłużniewski & Zderzenie”) 
Robert Brylewski – bass (grał w „Brygada Kryzys”, „Armia”, „Izrael”, „Falarek Band”) 
Amadeusz Krebs – perkusja (grał w „Juice”) 

Więcej info:
http://www.lovewarsaw.co.uk/voa.html

DJ David Jefferson http://www.myspace.com/davidjefferson

 

(c) 2009 Centralny Dom Qultury Materiały dla prasy
Podaj swój e-mail aby otrzymywać informacje o wydarzeniach:

Jestesmy rowniez na Twitterze: