30.06.2012 (sobota) Rock'n'roll vs. Dancehall Show

Info

Start: 20:00
Wstęp: 10 zł


Plakat
 Plakat
PlakatPlakat

Rozgrzane gitary kontra rozpalony parkiet! Centralny Dom Qultury stanie się najgorętszym miejscem w stolicy za sprawą gorącej atmosfery rock'n'rolla podgrzanej wybuchowym temperamentem tancerek Dancehall.

Rock'n'roll Vs. Dancehall Show to pierwsza tego typu impreza, w której łączą się pozornie dwie odległe galaktyki. Skutki takiego mirażu można porównać tylko do wybuchu supernowej. Scenę opanują rockowe formacje, które potrafią wykrzesać to, co najlepsze w gitarowym graniu: Support - szybka i bezwzględna szpila wbita precyzyjnie w ośrodki pobudzające do rockowego szału, Show more tits - energetyczna porcja gitarowych riffów, która wciąga silniej niż czarna dziura, Syndrom Dnia Następnego - klasyczny i nieokiełznany band do zadań specjalnych.Parkiet podgrzeją do temperatury topnienia ołowiu dziewczyny z pierwszego dancehallowego teamu w tej części Eurazji - Jiggy Vibez - których ruchy są w stanie wzniecić energię potrzebną do zagłady całych układów planetarnych.

Rock'n'roll vs. Dancehall Show to odyseja wysłana na podbój nieznanych obszarów muzycznej otchłani. Zapraszamy na pokład.

(c) 2009 Centralny Dom Qultury Materiały dla prasy
Podaj swój e-mail aby otrzymywać informacje o wydarzeniach:

Jestesmy rowniez na Twitterze: