30.06.2011 (czwartek) CDQ Summer Music Festival 2011

Info

Start: 20:00
Wstęp: 10 zł


Plakat
 Plakat
PlakatPlakat

CDQ Summer Music Festival 2011. Jedyny letni festiwal pod dachem

W ostatni dzień czerwca w Centralnym Domu Qultury spotkają się cztery najlepsze zespoły, które możesz obejrzeć na żywo bez 6-godzinnej jazdy pociągiem do Gdyni

The Electric Lemons

Pięciu kulturalnych młodych ludzi, którzy zaniepokojeni tym, że współczesna muzyka robi się coraz bardziej cicha i coraz bardziej niefajna, postanowili to zmienić. W wyniku ich wspólnych działań powstała surowa i energetyczna muzyka rockowa, stylistycznie nawiązująca do lat 60tych. Misją kwintetu jest również zwrócenie uwagi opinii publicznej na cytrynę, czyli jeden z najfajniejszych i najmniej docenianych owoców w historii ogrodnictwa. W czasach, kiedy tak dużo dyskutuje się o głupich i niepotrzebnych rzeczach takich jak wojny, paznokcie, czy misja na Marsa prawdziwie pozytywnym i jednoczącym elementem może być właśnie cytryna. Jest żółta, jest orzeźwiająca, można wykorzystać ją do produkcji prądu, jest też symbolem zespołu grającego muzykę, przy której ogarnie Was nieodparta potrzeba robienia pozytywnych rzeczy, takich jak np. tańczenie. Zresztą, cały świat to jedna, wielka cytryna. Let’s go Lemons!
www.electriclemons.com

Forma

Trio założone w 2004 r. w Warszawie, konsekwentnie buduje swój oryginalny muzyczny świat, bazując na rockowych brzmieniach i pomysłach z kosmosu.
www.facebook.com/formaform

Muzeum Ewolucji

Młody zespół założony w 2009 roku grający alternatywny, instrumentalny hip-hop, zwany przez niektórych jazz-hop

http://www.myspace.com/muzeumewolucji

Grzegorz Elżbieciak

Utalentowany alternatywny kompozytor i wykonawca, z samego Brzegu. Grzesiek jest tak alternatywny, że nie ma swojej strony internetowej, a przy tym tak utalentowany, że warto przyjść i posłuchać.

 

(c) 2009 Centralny Dom Qultury Materiały dla prasy
Podaj swój e-mail aby otrzymywać informacje o wydarzeniach:

Jestesmy rowniez na Twitterze: