29.05.2009 (piątek) - FREESTYLERS
Warsaw Breaks
 Warsaw Breaks
Warsaw BreaksWarsaw Breaks

WARSAW BREAKS
FREESTYLERS

Wykonawcy:

FREESTYLERS
SoundFellas
Green Jesus
Bob One
Pan Duże Pe
Ras Sepomatik


Kolektyw SoundFellas, Green Jesus i klub CDQ maja zaszczyt zaprosić fanów muzyki elektronicznej, reggae, hip hop i wszystkich pochodnych gatunków na nietuzinkowe i jedyne w swoim rodzaju wydarzenie roku 2009.
29 maja w warszawskim klubie CDQ zaprezentuje swój dj set legendarna grupa FREESTYLERS w składzie Aston Harvey i MC Sir Real. Do tego na dwóch poziomach zagrają gwiazdy towarzyszące, które już same w sobie mogą powalić z nóg nawet najbardziej sceptycznego klubowego wyjadacza. Będzie Bob One, Pan Duże P, SoundFellas, Green Jesus i Ras Sepomatik dumnie reprezentujący LSM Sound-System.

Warsaw Breaks Ulotka
 Warsaw Breaks Ulotka
Warsaw Breaks UlotkaWarsaw Breaks Ulotka

THE FREESTYLERS - ASTON HARVEY i MC SIRREAL

Aston Harvey
 Aston Harvey
Aston HarveyAston Harvey
MC Sir Real
 MC Sir Real
MC Sir RealMC Sir Real

Gwiazda brytyjskiej i światowej muzyki rozrywkowej The Freestylers to grupa tworząca bardzo popularne nagrania, które stanowią hybrydę m.in. hip-hopu, ragga, big beatu i electro. Jej członkowie to także cenieni w Wielkiej Brytanii DJ-e i producenci (remiksowali nagrania dla Afrika Bambaataa, Audioweb, Jungle Brothers).
The Freestylers sprzedali ponad 450 tysięcy płyt, zdominowali listy przebojów hitami takimi, jak „B-Boy Stance” czy „Push up”. Zaczynali od housowych produkcji, ale, jak twierdzą, mają swoje korzenie w hip-hopie. Ich wyjątkowe brytyjskie brzmienie ewoluowało, w efekcie tworząc eklektyczny konglomerat stylów czerpiący inspiracje z breakbeatu i electro, nawiązując jednocześnie do soulu,  dancehall czy reggae.

http://www.myspace.com/freestylersmusic

 

BOB ONE

Wokalista sound-systemu Rub Pulse. Działa na scenie reggae od 2001 roku, kiedy to założył sound-system Rainbow Hi-Fi.
Bob One, jako wokalista sound-systemu Rub Pulse, wspierał polską trasę niemieckiej gwiazdy: Gentlemana, oraz wystepy Tippa Irie & G-Vibes, Bassrunner Tribe, Big Famili i wielu innych. Do tej pory współpracował z takimi personami polskiej sceny reggae jak Reggaenerator, Pablopavo, Junior Stress, Ras Luta, Grizlee, Pionear,  Da Bass, Broda czy Zabójczy. Ma na swoim koncie płytę solową „Jeden” oraz liczne utwory wydane w postaci singli albo składanek (np. „Polski Ogień”)

http://www.myspace.com/mightybobone

DUŻE PE

Kim jest Duże Pe? To utalentowany MC związany z zespołami Cisza & Spokój, Cinq G i Masala. W ciągu ośmiu lat spędzonych na scenie wykroczył daleko poza Hip-Hopowe schematy. W roli MC i/lub 'wspierającego' DJ-a Duże Pe udzielał się w soundsystemowych działaniach Masali i Cinq G, a z DJ'em Spox'em tworzył imprezową ekipę o nazwie Tanie Dranie Soundsystem (obecnie: Digital Ballet). Gościnnie Duże Pe działał też z Ruff Soundz Massive (UK Garage / 2step / Grime) oraz z dancehallowymi i reggae'owycmi DJ'ami takimi jak DJ Frodo, Radikal Irie czy DJ Leo. Oprócz tego nie sposób nie wspomnieć dokonań Dużego Pe we freestyle'u. Zwycięstwo w Wielkiej Bitwie Warszawskiej 2004 i zdobycie Grand Prix Warszawy 2005 sprawiły, że Duże Pe wymieniany jest wśród krajowych legend tej dziedziny.

http://www.myspace.com/duzepe
http://www.tosiewytnie.com

RAS SEPOMATIK

/Love Sen-c Music sound-system/


Urodzony w 1980 roku, DJ Ras Sepomatik rozpoczął swoją "edukację muzyczną” już w roku 1992, biorąc udział w imprezach najstarszego i jednego z lepszych polskich sound-systemów Love Sen-c Music z Lublina. Rasta jako DJ jest wysoce eklektyczny. Miksuje reggae, raggamuffin, dancehall, d'n'b, jungle i nu-school breaks.
Ras Sepomatik i LSM Sound-System supportowali m.in.: AKI NAWAZ (FUN-DA-MENTAL/ASIAN DUB FOUNDATION), PANJABI HIT SQAD - BBC 1Xtra, UK APACHEE - ORIGINAL NUTTAH LONDON UK, BIG FAMILI, SOTO BoTchit & SCArpeR UK, MC SHOCKIN' - PYROTECHNICRADIO.COM.
 
http://profile.myspace.com/sepomatik

 

Fatal i Monkees
 Fatal i Monkees
Fatal i MonkeesFatal i Monkees

SOUNDFELLAS – FATAL i MONKEES


Maciej Albigowski i Maciej Bułtowicz, znani bardziej jako FatAL i Monkees, to obiecujący DJe i błyskotliwi organizatorzy imprez klubowych. Założyciele kolektywu breakbeatowego SoundFellas. Na scenie występują od około dwóch lat, cały czas dynamicznie rozwijając się i wzbogacając swoje sety o kolejne gatunki elektroniki.
SoundFellas na scenie można było do tej pory ujrzeć z takimi artystami, jak: LSM Sound System, Geto Blasta, East West Rockers, Selekta Sound System, Silesian Sound System, Bob One, 27 Pablo, DJ Infinity (ex Sonic Trip), DJ Name (AD!HD), Tallib MC. W kwietniu zaczynają współpracę z Fokusem (exPaktofonika / Pokahontaz) oraz DJem Kwazarem (Bass Brigade).

http://www.myspace.com/soundfellas

GREEN JESUS

Green Jesus to znany, ceniony, a przede wszystkim kroczący drogą własnego stylu DJ i producent. Znany warszawskiej publiczności od przeszło dziewięciu lat, grający w stołecznych klubach pod szyldem wytwórni „Weź się Uczesz”. Intensywnie zainspirowany swoimi wzorcami z Wysp Brytyjskich, nazywany w kręgach fanów muzyki klubowej „polskim Fatboy Slim’em”. Jego pasją są breakbeat, big beat, down tempo i drum’n’bass, chociaż nie da się jednoznacznie określić jego całej.

http://www.myspace.com/djgreenjesus

Info

Start: 22:22
Wstęp: 35 PLN

 

Informujemy, że bilety na pierwszą edycję *WARSAW BREAKS* dostępne są w systemie rezerwacji (przedsprzedaż). Cena biletu wynosi 35 PLN.

Istnieje możliwość zakupienia biletów w dniu imprezy przy wejściu, jednak ich liczba jest ograniczona.


* *

*Jak zarezerwować bilet?*

1) Prosimy o wpłatę kwoty 35 PLN (lub jej wielokrotności w przypadku
zamówienia większej liczby biletów) na konto Organizatorów:

Borys Siwicki - SoundFellas
72 1140 2004 0000 3402 3922 8031

*W tytule przelewu koniecznie podaj swój e-mail**!* Otrzymasz na niego
potwierdzenie rezerwacji.

2) Z podanego w tytule przelewu maila wyślij na adres
impreza@cdq.pl informację o dokonanej wpłacie oraz listę osób, dla
której zakupiłeś bilety
(format: *nazwisko / imię* ułatwi nam pracę).
3) W ciągu 48h od zaksięgowania kwoty na koncie otrzymasz e-mail z
potwierdzeniem wpisania na Listę Gości i numerem rezerwacji dla każdej
osoby.
4) Zabierz do Klubu dokument tożsamości (poproś o to pozostałe osoby, dla
których rezerwowałeś bilety). Pomoże on potwierdzić Twą obecność na Liście
Gości.

L*iczba miejsc jest ograniczona*! Bilety rezerwować można *do 25 maja
włącznie*.

Gwarantujemy pełną poufność udostępnionych danych. Zebrane adresy e-mail
będą wykorzystywane wyłącznie przez Organizatorów do informowania o
kolejnych imprezach. Jeżeli nie chcesz otrzymywania informacji, zaznacz to w
mailu. Dziękujemy.

Życzymy udanej zabawy i już teraz zapraszamy serdecznie na kolejne
edycje *WARSAW
BREAKS*.

*Organizatorzy*
SoundFellas / Green Jesus / Klub CDQ


(c) 2009 Centralny Dom Qultury Materiały dla prasy
Podaj swój e-mail aby otrzymywać informacje o wydarzeniach:

Jestesmy rowniez na Twitterze: