27.01.2012 (piątek) MYSTIC DUBS: DEADLY HUNTA + URODZINY

Info

Start: 21:00
Wstęp: 15 zł do 23:00 / 20 zł po 23:00 

 

Big Up!

Zapraszamy na grubą imprezę na początek 2012 roku z Mystic Dubs!
Podwójne urodziny Pass The Chalice i Syntopy (to już 3 lata!) i gość specjalny ze swoim niezwykle energetycznym performancem prosto z UK: DEADLY HUNTA!, który ostatni raz odwiedził nasz kraj w kwietniu 2011 na lubelskim bashmancie organizowanym przez BST, za dekami stanie właśnie BST (Lublin), a rozgrzeje was warszawska petarda ragga/dancehall Zjedoczenie SS!!

Zapowiada się kolejna dawka roots reggae, dub, raggamuffin, dancehall, dubstep, jungle inna mysticdubs styleee :) Beware!

Wydarzenie na FACEBOOKU: http://www.facebook.com/events/348336055193660/

MYSTIC DUBS:

--> na dwóch salach klubu CDQ!
--> 2 x URODZINY: PASS THE CHALICE i SYNTOPA SOUND + goście !!
--> Gwiazda wieczoru --> DEADLY HUNTA (UK) !!!
Supportować go będzie BST Selektah (Lublin) oraz

--> warszawska petarda ragga/dancehall - ZJEDNOCZENIE SS !!!
--> +urodzinowi goście!
--> nagłośnienie: JAH LOVE SOUND SYSTEM!

Informacja o pozostałych gościach wkrótce!

Bless!

www.mysticdubs.org

-> DEADLY HUNTA -- to pochodzący z UK artysta o prawdziwych, jamajskich korzeniach. Dowodem na potwierdzenie jego nietuzinkowego talentu mogą być liczne koncerty u boku takich gwiazd jak Buju Banton, Wu Tang czy Ice T. Do dorobku artystycznego trzeba również zaliczyć tournee po Stanach Zjednoczonych z Supernaturals. Jego muzyka to eklektyczne połączenie, takich gatunków muzycznych jak Dancehall, Hip Hop i Drum'n'Bass. Dzięki temu potrafił wykształcić swój własny, unikalny i świeży styl.

Jego koncerty to niesamowita dawka czystej energii, niezwykłe emocje płynące z jego flow i bezpośredniego kontaktu z publicznością - mogą mu tego pozazdrościć nawet czołowi jamajscy nawijacze.

Artysta ma na swoim koncie takie hity jak - ,,Ganja Man" nagrany z d'n'b producentem Aphroditem czy ,,Talk out Loud" goszczący wiele razy w brytyjskich rozgłośniach radiowych i telewizyjnych, stacjach muzycznych np. MTV Base czy Channel U.

http://www.myspace.com/originaldeadlyhunta

-> BST to pochodzący z Lublina selektor, organizator i promotor muzyki reggae/dancehall. Zorganizował blisko 200 imprez, na których gościł czołowych przedstawicieli polskiej muzyki reggae/dancehall. Od blisko dwóch lat skupia się na organizacji imprez z gośćmi zza granicy.

Do tej pory zaprosił do Polski: General Trixa, Dr Ring Dinga, Solo Bantona, Chieftaina Josepha, Deadly Hunta. Selekcja BST to wybuchowe połączenie starej jak i najnowszej muzyki reggae/dancehall.

-> ZJEDNOCZENIE SoundSystem - skład, którego stołecznemu fanowi reggae nie trzeba przedstawiać! Działają według jamajskiej receptury selektor + djs!

Prezentujac nowoczesne rytmy wyspiarskie wraz z wokalami. Mają za sobą wiele wystepów w calej Polsce choc miejscem ich rezydowania jest Warszawa. Jako Sound System sa zwycięzcami dwóch edycji (III-ciej i V-tej) AntiBabilon Sound Clash (pojedynków sound systemów) w Warszawie i Szczecinie. Poza tym dotarli do finalu I Lubelskiego Pojedynku Sound Systemów, gdzie pojedynkowali sie z Joint Venture Sound System, a także zwyciezyli SOUND CLASH 2003 we Wroclawiu.

Muzyczni Jubliaci:

--> PASS THE CHALICE

http://www.myspace.com/passthechalice
http://soundcloud.com/ptc

--> SYNTOPA SOUND

http://mysticdubs.org/2011/09/26/syntopa/
http://soundcloud.com/syntopa_mistic
http://www.myspace.com/syntopa

Goście m.in.:

-> Jah Wind (Lublin)

http://www.facebook.com/jahwind
http://www.talawa.fr/Gilo
http://www.mixcloud.com/JahWind/

-> Jah Love Sound System

http://www.facebook.com/JahLoveSoundsystem
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002878592708&ref=ts
http://mysticdubs.org/

-> KGS (Mystic Dubs)

http://mysticdubs.org/2011/10/02/kgs/
http://soundcloud.com/kgsdubsteppa

Promocja i organizacja: Onit Agency

 

(c) 2009 Centralny Dom Qultury Materiały dla prasy
Podaj swój e-mail aby otrzymywać informacje o wydarzeniach:

Jestesmy rowniez na Twitterze: