26.11.2009 (czwartek) Postcore Galore

Info

Start: 20:00
Wstęp: 10 zł


Plakat
 Plakat
PlakatPlakat

Setting The Woods On Fire

Setting The Woods On Fire to warszawskie trio powstałe jesienią 2006 roku. Potworna dawka energii i hałasu połączona z mnóstwem melodii i technicznego grania - oto idealny opis zespołu.

Jego brzmienie wynika z uwielbienia m.in. takich kapel jak Planes Mistaken For Stars, The Appleseed Cast, Sunny Day Real Estate, The Casket Lottery, Helmet, i Benton Falls, a do tego Jezus Lizard i Mineral. Niedawno, za pośrednictwem Hiszpańskiej wytwórni Promise! Promise! ukazało się debiutanckie nagranie zespołu wydane na 12" vinylu.  

www.myspace.com/settingthewoodsonfire

The Spouds

The Spouds – istniejący od roku warszawski zespół lawirujący pomiędzy ponurym post-punkiem a noise rockiem. W październiku ukazał się ich debiutancki mini-album "Serenity Is Only A Brainwave". W ich muzyce można usłyszeć zarówno inspirację pierwszą ligą amerykańskiej alternatywy ("Modest Mouse" , "Sonic Youth"), melancholię "Joy division", jak i agresję grup post-hardcorowych ("Fugazi", "At the Drive-In"). Nie rzadko te wpływy przenikają się w przeciągu jednej kompozycji.  

http://www.myspace.com/thespouds

Max Weber

Max Weber to trzy lata grania, w którym gitara, bas i perkusja tworzą mocną, melodyczną muzykę. Powstaje ona z połączenia umiejętności i inspiracji, do których należą zespoły pochodzące głównie zza oceanu - z okolic Waszyngtonu i Seattle, takich jak np. Sonic Youth, Sebadoh, Shellac czy Built to Spill. Od 2006 roku grają, nagrywają, próbują. 

www.myspace.com/maxweberband

(c) 2009 Centralny Dom Qultury Materiały dla prasy
Podaj swój e-mail aby otrzymywać informacje o wydarzeniach:

Jestesmy rowniez na Twitterze: