26.09.2013 Generation Of Vipers, Severe i Entropia

Post-Rock PL z przyjemnością zaprasza na wyjątkowe wydarzenie dla fanów post-metalowych i black metalowych brzmień. 26  września wCentralnym Domu Qultury wystąpią Generation Of Vipers z USA, Severe z Belgii i polski zespół Entropia.

GENERATION OF VIPERS (post-metal/sludge/USA)
www.facebook.com/generationofvipers 

Generation Of Vipers istnieje od 2004 i od debiutanckiego albumu "Grace" konsekwentnie tworzy ciężki i agresywny post-metal/sludge inspirowany Neurosis, Isis czy Voivod. Grupa jest także często porównywana do Unsane czy Tombs.
Album "Howl and Filth" zamykający dotychczasową dyskografię zespołu został nagrany w God City Studios i wyprodukowany przez Kurta Ballou odpowiedzialnego za wydawnictwa m.in. Converge, Torche, Kvelertak, Doomriders, Today Is The Day. Krążek można odsłuchać pod adresem:http://generationofvipers.bandcamp.com/album/howl-and-filth.

Ich koncert to pozycja obowiązkowa dla wielbicieli ciężkiej gitarowej atmosfery, surowości i energii.
Generation Of Vipers „Ritual”
http://www.youtube.com/watch?v=n7HQo2pdyVU 
SEVERE (black metal/punk/doom/Belgia)
https://www.facebook.com/severemetal 
http://severeband.bandcamp.com/ 

Belgijskie trio które ma na swoim koncie album z 2012. "Severe" to pięć utworów pełnych chaosu, ostrych riffów, ale też  i metalowych melodii. Tak specyficzna i klimatyczna muzyka mogła powstać tylko w Belgii, o czym od dawna przekonują nas kapele takie jak Amenra, The Black Heart Rebellion czy Kingdom.
W utworach dominuje black metal, ale obecne są też patenty punkowe i trochę doom metalu. Muzyczna przemoc i brud w najlepszym wydaniu!
Severe @ MuKuKu Kremsmünster

http://www.youtube.com/watch?v=QvUZ0P-GKcA 
ENTROPIA (black metal/post-metal/PL)
https://www.facebook.com/mourningentropia
http://entropia.bandcamp.com/

Entropia to powstały jesienią 2007 roku w Oleśnicy zespół, którego muzykę zdefiniować można jako metal eksperymentalny, wpisujący się w zdobywający coraz większą popularność nurt zwany post metalem. Obecnie Entropia skłania się ku dokonaniom nowoczesnej sceny black metal spod znaku deafheaven czy BAN.

28 lutego ukazał się ich debiutancki album - "Vesper" - 50 minut atmosferycznego black metalu, doomowego ciężaru i post-rockowej przestrzeni.
Entropia „Gauss”
https://www.youtube.com/watch?v=7wm18M9bbg8 

Info

Start: 20:00
Wstęp: 25 PLN (przedsprzedaż) / 35 PLN (w dniu koncertu)

bilety w przedsprzedaży 


plakat
(c) 2009 Centralny Dom Qultury Materiały dla prasy
Podaj swój e-mail aby otrzymywać informacje o wydarzeniach:

Jestesmy rowniez na Twitterze: