26.03.2010 (piątek) 5ty JUNGLISTS SPRING MEETING + Młode Pędy – konkurs Djski

Info

Start: 22:00
Wstęp: 15 zł


Plakat
 Plakat
PlakatPlakat

Jubileuszowa piąta edycja najbardziej junglowej z junglowych imprez stolicy, jeśli nie Polski. W pierwswzy weekend wiosny tradycyjnie, jak co roku spotkają się składy promujące jungle, ragga jungle oraz dubstep z całej Polski. Tym razem obok gospodarzy Respecty swoje brzmienie zaprezentują ekipy ze Śląska, Torunia i Wrocławia.

FREE MIND SECTION (Wrocław) + MC TOMAL (Wrocław)
http://www.myspace.com/freemindsection
Free Mind Section to grupa ludzi, których połączyła wspólna pasja i podejście do muzyki. Zajmują się organizowaniem imprez, na których usłyszeć można niekomercyjne rytmy grane prosto z czarnego jak czerń we własnej osobie Vinyla. Prezentują różne gatunki muzyczne. Wypełnieni nimi po brzegi na imprezach dzielą się z publiką zmagazynowaną treścią rytmiczno melodyczną, która podczas tańca wytwarza energię będącą w stanie dać oświetlenie całemu Dolnemu Śląskowi ;]. FMS to również cykl imprez odbywających się od roku we wrocławskim wagonie gdzie freemindzy i goście uwalniają dźwięki w klimatach od oldschoolowego reggae, dancehallu przez połamaną energię dubstepu i drum and bassu po tętniący minimal i techno. 

TRACK NUMBA1 (Toruń)
Nowy, szalony 3-osobowy toruński kolektyw promujący ragga jungle / dubstep / drum'n'bass. Związani ze sceną toruńską i bydgoską. Zainaugurowali swą działalność imprezą "Lion In The Jungle" w klubie NRD w Toruniu, a w Bydgoszczy w klubie Yakiza podczas imprezy "Ragga In The Jungle".
(FreedomSound, Cook/e, HoodyDread) 
http://www.myspace.com/tracknumba1

Kabak (Silesian Banquet Union) Bytom
myspace.com/kabakdj

MC Kalina (Arkapark) Bytom
myspace.com/kalinaspace

DJ Piko (Klita, Bydgoszcz)

RESPECTA KRU (Playaman - Kraków, Mono - Łódź, Kwazar - Warszawa)
Społeczność: WWW.RESPECTA.ORG
MIX: http://www.reggaenet.pl/forum/read/6/1645557/1673514


MP
 MP
MPMP

Młode Pędy – konkurs DJski

Celem konkursu jest prezentacja umiejętności i wyłonienie najbardziej obiecujących DJ’ów młodej sceny muzyki elektronicznej.

Podczas pierwszych z dwóch (!) eliminacji konkursu usłyszycie 8 DJ’ów. Zaprezentują oni sety w klimatach drum’n’bass, dubstep, breakbeat, garaże.

Zwycięzcę wyłoni jury w składzie: Simba i Fizyk, którzy oceniać będą przede wszystkim umiejętności techniczne DJów, oraz publiczność, oceniająca całokształt.

(c) 2009 Centralny Dom Qultury Materiały dla prasy
Podaj swój e-mail aby otrzymywać informacje o wydarzeniach:

Jestesmy rowniez na Twitterze: