26.02.2011 (sobota) Crash Test!

Info

Start: 21:00
Wstęp: 10 zł


Plakat
 Plakat
PlakatPlakat

►►► CRASH TEST!◄◄◄
E L E C T R O VS D U B S T E P 

26.02 w CDQ czeka na Ciebie noc pełna wrażeń.
Sprawdź nowy poziom imprezy, a nawet dwa poziomy!
...Tak! To będzie wariacka jazda, po całości po bandzie, po oporach! 

Ale Crash Test? Co to znowu jest?
Zderzenie! Skumulowana w decybelach energia, oszałamiający bauns do rana!
Z pierwszego poziomu wystrzeli rakieta napędzana electro, z drugiej sceny masywny bas i wysokie tony dubstepu przewiercą na wylot głośniki. Nadal nie wiadomo czy fundamenty lokalu to wytrzymają. Test pokaże!

Dwie sceny, podwójna liczba konkretnych DJ, to też podwójna dawka adrenaliny! 

Poza tym Crash test - sprawdzian imprezowej wytrzymałości lokalu, to coś więcej niż wariacka biba,
to także przegląd wyszukanej elektroniki, którą przedstawi Ci brygada Dj z różnych miast - Warszawa, Kraków, Szczecin, Olsztyn. Różnorodność doznań zapewniona!

Testuj cierpliwość! Crash test już za chwilę!


►► ELECTRO STAGE ◄◄

► COFFIN [Central Station / Olsztyn]
Za deckami od 2005r. Pierwsze kroki stawiał w nieistniejącym już klubie BoomTown w Olsztynie. Jego styl muzyczny można określić jako eklektyczny - mieszanka minimalu, tech-house'u oraz techno jak i sporo dźwięków electro-tech, electropunk, electro trash od których zaczynał przygode z gramofonami. Miał przyjemność grywać we wszystkich liczących się klubach Olsztyna jak i poza granicami tegoż pięknego miasta - Metro (Białystok), Inq (Katowice), Faktoria (Sopot), Tomba-Tomba (Warszawa), Fabryka Nastrojów (Augustów), OIOM (Łódź), Bagdad Cafe(Łódź), Rdza (Kraków). W 2007 roku rozpoczął swój własny cykl imprez pod nazwą „Central Station" promujący muzykę elektroniczną na Warmii i Mazurach. Cykl ten został dobrze odebrany przez olsztyniaków co zaowocowało kolejnymi cyklami imprez - "I love przester", "Made in Olsztyn" czy też "Last Minute".
www.myspace.com/coffinpl
www.soundcloud.com/coffin
http://coffin.mixntrix.net/

► MR. POPPINS 
http://www.myspace.com/mrpoppins

► RGB [Warszawa]
Kolaż kolorów, kolaż dźwięków. Serwuje rozpalające do czerwoności sety electro. Bardziej niż po dopalaczach zzieleniejesz łapiac uszami jego dubstepowe linie. Żadna konsola nie kryje przed nim tajemnic...jest niekwestionowanym mistrzem w Snake'a.
Swoją pasję do analogowych kontrollerów wyraża 8 bitowym językiem wykrzyczanym z głośnikowych membran. Szał, szaleństwo, obłęd! Elektroniczny piercing dla wszystkich frików!


► ► DUBSTEP STAGE ◄◄

► ROOTSHOT [Waste Over Kru / Warszawa]
Serwuje ostre sety. Ich dynamika większa niż akcja w drużynie A. Na serio zaczął grać w Sztokholmie, gdzie spragnione mocnego basu nimfy skłoniły go do przejęcia mixera. Robi zamieszanie! Strzela bulletami o kalibrze nie mniejszym niż 120 bpm. Kałasz miotający broken beaty i jungle. Atakuje też dubstepem, a niedostymulowanych wbija w grunt masywnym d'n'b. Penetrował dźwiękiem i bity siekał na niezliczonej ilości imprez m.in. w Saturatorze, 5-10-15, CBA, na Elbie, w 3 Kolorach, Śnie Pszczoły...spędy nad Wisłą i fabryczne undergroundy muzyczne - też jego sprawa, więc...nie ma zlituj! Będzie balanga!
http://www.facebook.com/ROOTSH0T
http://www.myspace.com/ROOTSHOT

► PLH [SubLevel2 / Warszawa]
Gdy nadejdzie dzień ostateczny - ona podłoży do niego soundtrack. Roboty, wiertła i lasery w tempie zaczynającym się od 140 uderzeń na minutę. Komunikuje się z obcymi formami życia za pomocą basu oraz wstrząsów powietrza. Niejedna ściana zbladła ze strachu przy dawce drgań, jaką serwuje. Rozgrzewa wibblami, miażdży wobblami, dobija dramami. Jak na prawdziwą, delikatną kobietę przystało.
Kac od basu?
Da się.

► FALLEN [Waste Over Kru / Szczecin]
Zaczął swoja przygodę grając w Krakowskich klubach pod skrzydłem kolektywu CrimeWave. Rok później wrocil do rodzinnego miasta, starając się zdobyć poważanie na zach-pom scenie dubstep, electro w stylu UK i drum & bass. Od ponad roku rozkręca imprezy m.in. we Wrocławiu, Warszawie, Krakowie.
Regularnie wydaje zaskakujące mixtejpy i własne dropy. Sprawdź to:
http://www.facebook.com/pages/Fallen-Heavy-Dubstep/119689974764756?v=wall

► POK [Kraków]
heavy roots/digital dancehall/dubstep/jungle/breakcore/noise freak.
Organizator roots & dub open sessions w krakowie. Pół nieistniejącej już RastaPiiizd posse, która przez krótki czas swego istnienia zrobiła wiele dobrych imprez w Krakowie. (seria black night, KALBATA, reggae nights..). gra z płyt winylowych. Lubi limitowane wydawnictwa i od czasu do czasu robi niespodzianki w postaci live seta różnego techno (dub 2 acid).
http://www.soundcloud.com/pokrak

CRASH TEST!

TESTUJ TO!


POWERED BY: NOT 4 TOYS
http://not4toys.pl/
http://not4toys.blogspot.com/
http://www.facebook.com/pages/Not4toys/181382685481

 

(c) 2009 Centralny Dom Qultury Materiały dla prasy
Podaj swój e-mail aby otrzymywać informacje o wydarzeniach:

Jestesmy rowniez na Twitterze: