26.02.2010 (piątek) Maciejki czyli Imieninowy Misz-Masz Dźwiękowy

Info

Start: 22:00
Wstęp: 10 zł


Maciejki
 Maciejki
MaciejkiMaciejki
SPOT RADIOWY

Drumandbass / Bassline / Speed Garage / Electro Breakbeat

K-Size
Neverafter Kraków
Simba, Raabe
Tensionkru Warszawa
Fatal, Monkees
Soundfellas Warszawa

Maćki Simba i Fatal zapraszają Maćków K-Size'a, Monkees'a i Raabe'go na huczne imieniny w totalnym miszu-maszu muzycznym. Dużo basu i dużo Maćków, bo wszystkie Maćki... wchodzą za darmo.

 

Info

Tensionkru, wraz z kolektywem SoundFellas, zapraszają na wyśmienitą  mieszankę bassu, dobrej zabawy i aromatu pierwszych tegorocznych Maciejek

Był Apostoł, był Król Pierwszy. Był nawet jeden w Panu Tadeuszu…

Macieje, bo o nich mowa, przewijają się przez świat powiedzeń i historii, można by rzec "w kółko Macieju"!

Pięciu takich Maćków, pojawiających się na różnych imprezach, w klubach, w całej Polsce, zaprasza Was na huczne imieniny do stołecznego Centralnego Domu Qultury.

Gościem specjalnym będzie K-Size – krakowski dj i producent - grający na imprezach klubowych od czasów, których nie pamięta nawet Smok Wawelski.

Jako przedstawiciel Krak-Garage Syndicate, Wspólnie z MK Fever’em, EdeeDee’m i Ladybug’iem stworzyli, a obecnie pielęgnują krakowską scenę klubową. K-Size ma też ogromny wpływ na trendy ogólno-krajowe. Znany warszawiakom, chociażby z Audioriver, gra d’n’b jak i wszelkie odmiany garage’u. W ramach kooperacji z CLS’em i WAX’em tworzą NeverAfter, instytucję organizującą imprezy i promującą wszelkie odmiany d’n’b.

K-Size jest także współodpowiedzialny za propagowanie w Polsce bassline –  świeżego gatunku elektroniki z UK.

Taką  właśnie miksturę dźwięków zapoda obchodząc swoje imieniny w stolicy!

Jeżeli jesteś imiennikiem solenizantów – weź swój dowód, a wjazd otrzymasz gratis!

www.neverafter.orgwww.tensionkru.info | www.myspace.com/soundfellas

K-Size
 K-Size
K-SizeK-Size

K-Size

K-Size jest z Krakowa - niby nic, a jednak to dużo tłumaczy. Zajmuje się dj'ingiem oraz tzw. produkcją wydarzeń muzycznych od 1998r. Muzycznie związany z elektroniczną i mocniejszą stroną Drum&Bass'u, hobbystycznie ze Speed Garage'm i ogromną kolekcją energydrinków. Technicznie przywiązany do systemów Ortofon i optycznego crossfader'a, docenia również cyfrowe nowinki - jeżeli tylko można na nich zrobić coś czego nikt inny nie robi. Zajmuje się również koordynacją produkcji wydarzeń muzycznych pod szyldem NeverAfter jak i dla innych agencji koncertowych. Neverafter jest wynikiem działania CLS & Wax + K-Size. Powód, dla którego dwóch Krakusów i jeden Świnoujścianin (CLS) postanowili  połączyć siły, jest prostszy niż muzyka, którą grają. Od samego początku, czyli od 2000 roku, zależało im na spopularyzowaniu pozytywnych brzmień z gatunku drum'n'bass. Postanowili wydobyć z undergroundu te treści, o których obecności wiedzieli tylko ci najbardziej otwarci na stylistyczne zmiany zachodzące w tej muzyce. Każda przyczyna ma swój skutek, a w przypadku NeverAfter, konsekwencji działania jest nawet kilka.

Formacja przyczyniła się do rozbudowania krakowskiej sceny klubowej zapraszając plejadę gwiazd d&b i eksplorując nowe miejsca, mogące pomieścić większą publikę niż niejedna piwnica klubowa w mieście. Ale to było dawno.

Obecnie w zbiorowej świadomości istnieją głównie dzięki cyklowi imprez BassTheory i festiwalowi Audioriver.  BassTheory, jako cykl, przetoczył się przez stolicę z wielkim hałasem i zdążył nawet zostać nominowany w kategorii „Wydarzenie Roku” do nagród Nocne Marki przyznawanych przez gazetę Aktivist.

Audioriver, to jeden z większych w Polsce festiwali z muzyką elektroniczną. Wax i K-Size od samego początku jego istnienia zajmują się „połamaną” częścią jego programu artystycznego. W tym roku, jak zwykle w sierpniu odbędzie się kolejna, 5 edycja festiwalu. Już teraz wiadomo że będzie wyjątkowa !

Dj'e z NeverAfter, przez ostatnią dekadę występowali z prawie wszystkimi znaczącymi nazwiskami na scenie d'n'b, dlatego zamiast wymieniać długą listę, prościej napisać z kim nie grali. Nigdy nie grali z Andym C (i chyba dalej będą odmawiać)

(c) 2009 Centralny Dom Qultury Materiały dla prasy
Podaj swój e-mail aby otrzymywać informacje o wydarzeniach:

Jestesmy rowniez na Twitterze: