25.11.2011 (piątek) DUB BANGERS V.7 - ROOT SHOT B-DAY BASH !

Info

Start: 21:00
Wstęp: 10 zł / po 23:00 15 zł 

Impreza z największym basem w Warszawie. Co miesiąc zapraszamy dla was elitę producentów i DJów z całego kraju tworzących dubstep, jungle, dnb i nowe nurty wysokoenergetycznych brzmień. Uzbrojeni w potężne nagłośnienie i mordercze sety kolejny raz wbijamy na scenę kultowej miejscówki - CDQ. 
...ale tym razem miarka się przebrała. Przygotuj się na prawdziwy hardcore!
Dwie sceny obłędnych dźwieków, 15 DJów uzbojonych w sety, które wyzwolą niezmierzoną ilość dopaminy. Klimat nie do opisania - Dub Bangers V.7, czyli Root Shot B-Day Bass.
Co więcej? Czołówka warszawskich DJów przesunie Marriott basem.
Koktajl z mózgu zrobi wam PZG,a beat-box załoga Bombing Crew udowodni, że nie trzeba Ableton'a, by robić wymiatający dubstep i dnb. Pulsujący dub, digital dancehall i reggae, czyli solidny chill znajdziesz na drugiej scenie. Spragnieni wysokiego napięcia znajdą promo i special shoty na barze.
Co więcej? Więcej wrażeń złowisz na miejscu. Uzbroj się w cierpliwość. Dub Bangers. 25 listopada. CDQ. 

DNB / JUNGLE / DUBSTEP / BREAKZ / BASSLINE: 

► PZG
► ROOT SHOT
► MRUFIGONE
► PATOLOGIC
► SYNTOPA SOUND
► PAIK
► MARKY
► SQB2
► BOMBING CREW // Wwa

REGGAE / RAGGA / DUB / STEPPERS / DANCEHALL:

► JAH LOVE
► JAH WIND
► MASSIVE TRIP
► SOUNDS OF FREEDOM - SENSIMILIUSZ
► DIGITAL UNITY - RAS POK & JAH FLEA
► STFORKY - RFG
► DJ RFG - STFORKY FERAJNA / Zamość 

EXTRAS:

► PROMO NA BARZE OD 23 DO 24 - BROWAR - 6 PLN

► B-DAY SHOT - ŻOŁĄDKOWA GORZKA + CYTRYNA - 7 PLN

► PSYCHO VISUALS

► WIĘCEJ, ALE TO NA MIEJSCU

 

 

▲ PZG ▲ // Dobrebity.pl / Krk 
Burzy zasady zabaw w kółeczku, gdzie królują dopięte fraki i koktajle z parasolką. Jego produkcje są pełne ciekawych pomysłów, wołań o pomoc, dam do towarzystwa, hazardzistów, wątpliwych sportowców, niegroźnych pijaków oraz innych wieszczy. Występując na żywo, prezentuje muzykę, która wymachuje toporami na parkietach… Istnieje czasoprzestrzeń, w której określenie PZG wskazuje dźwięk straty moralnej bądź upragnionego szaleństwa!

http://www.facebook.com/pages/pzg/115413161818923

http://soundcloud.com/pzg

▲ ROOTSHOT ▲ // Waste Over / / Warszawa
Ostre sety, konkretne brzmienia. Zaczął grać na rejwach w Sztokholmie, tam spragnione mocnego basu nimfy skłoniły go do przejęcia mixera. Robi zamieszanie! Strzela bulletami o kalibrze nie mniejszym niż 80 bpm. Kałasz miotający broken beaty i jungle. Atakuje dubstepem, a niedostymulowanych wbija w grunt masywnym d'n'b. Penetrował dźwiękiem i bity siekał na niezliczonej ilości imprez m.in. w CDQ, Saturatorze, 5-10-15, na Elbie, 3 Kolorach, Śnie Pszczoły. Spędy nad Wisłą i fabryczne undergroundy muzyczne - też jego sprawa, więc...nie ma zlituj. Będzie balanga!

http://www.facebook.com/ROOTSH0T

http://www.myspace.com/ROOTSHOT

http://soundcloud.com/root-shot

 

▲ MRUFIGONE ▲ // [v]lepvnet / Wwa
Dubstep-er, break-er, drumnbass-er. Kocha muzykę, żyje nią i oddycha. Wszelkie emocje z tym związane wypuszcza w eter. Jest zupełnie nowym i młodym grajkiem na scenie. Posługuje się wyłącznie komputerem, propagując w ten sposób zabawę muzyką nawet w domowych czy garażowych warunkach, dla wszystkich! W Mieście zaprezentuje gorący koktajl brytyjskich gatunków.

▲ PAIK // Warszawa ▲
Kolekcjoner płyt "od małego" i w sumie od tego się zaczęło. Przesłuchiwane winyle ze stosu na starej unitrze w końcu musiały znaleźć miejsce na djskim gramofonie. Podaje spontaniczne sety, kuriozalnie fristajluje płytami i znakomicie mu to wychodzi.

http://www.facebook.com/pages/Paikmeister/223052324377776

http://soundcloud.com/paikmeister 

▲ PATOLOGIC ▲ // SubNormal Project / Kijów / Warszawa
Import z Ukrainy na stałe w Warszawie. Rave, big beat, breaks płynie w jego żyłach, ale najszybszy puls przybiera w postaci dnb i jungle. Miesza wszystko co połamane i taneczne. Należy do brygady SubNormal Project, którą tworzą Blast, BroOshe i PatoLogic. Przyjdz, zobacz i poczuj klimat jaki tylko on potrafi stworzyć!

▲ SYNTOPA SOUND ▲ // Mystic Dubs / Warszawa
Przez ponad rok męczenia głośników i uszu przypadkowych przechodniów, którzy trafili na imprezy sygnowane znakiem Syntopa! dźwiękami od raggamuffin, dancehall, dub, przez raggajungle do dubstepu, brokenbeatów i wielu pochodnych. Ekipa Syntopy obiera za cel granie mieszanki dubstepu i jungli z silnym natężeniem Jah i nie tylko, aby szerzyć idee rasta na coraz większe grono odbiorców i docierać do każdego, zarażając ich pozytywem, negatywem, rebelią i pokojem! Przede wszystkim duuużo basssu!

! Dubstep in the jungle !  In Bass We Trust ! ! Only system we believe in is.... SOUND SYSTEM !

http://mysticdubs.org/2011/09/26/syntopa/

http://soundcloud.com/syntopa_mistic

http://www.myspace.com/syntopa

▲ SQB2 ▲ // Olsztyn / Warszawa
Prosto z krainy tysiąca jezior, Olsztyński wariat a.k.a Sqb2. Muzyka jaką gra na co dzień to typowe ragga jungle, lecz w magicznej torbie kryje wiele smakowitych dubstepów, które rozbujają każdy drętwy kręgosłup. Czarny winyl tylko i wyłącznie. Bless!

▲ BOMBING CREW ▲
Jest to ekipa koncertowa zrzeszona pod szyldem wytwórni Bombing Records. Składa się z wielu artystów z różnorodnymi skills'ami wokalnymi od łamanego beatbox'u, przez dubstep'y, freestyle, reggaeton'y po żywe nawijki pod drum-n-bass'y. Zwykle występują bez bardziej zaplanowanego repertuaru - stawiają na spontaniczność i "flow" w muzyce. Najlepiej oddaje działania ekipy hasło "zrzucamy bomby na ulice" gdyż jamuje na ulicach Warszawy. Członkowie:

- Korsarz [Hypeman] - Warszawa
- Matiax [Beatbox] - Warszawa
- Mentozz [Beatbox/Rap/Ragga/Reggaeton] - Zamość
- Prus [Beatbox/Rap] - Białystok
- Sughar [Beatbox/Rap] - Rawa Mazowiecka
- Wawson [Freestyle/Rap] - Warszawa

http://www.facebook.com/BombingCrew?sk=wall

▲ MARKY ▲ // Płock / Warszawa
Dubstepowy meloman - preferuje unikatowe winyle z dobrych labeli. Poda wam dousznie solidną dawkę endorfin w postaci głębokiego dubstepu.

http://soundcloud.com/marky-3

▲ JAH WIND ▲ // Mystic Dubs / Lublin
Powstały w 2008 r. lubelski kolektyw grający muzykę dubową w skład którego wchdzą: Gilo – selektor oraz Hopkins – singjay znany również z Sensithief. Prezentowana przez nich muzyka to głównie steppersowy UK dub, choć nie tylko z UK, ale również klasyczne rootsy oraz digital reggae. Biorąc przykład z brytyjskich sound systemów, Gilo gra kawaki w kilku wersjach, do których Hopkins dodaje swój wokal. Co najważniejsze, kiedy grają, sami się świetnie przy tym bawią :) Jak do tej pory Jah Wind miał okazję zagać na jednej scenie z lubelską legendą dubu FromDub2Dub, uczestniczyć w kultowej „Roots Edukacji” organizowanej przez Roots Defender, grać w warszawskiej kolebce rootsu – Dobrej Karmie oraz na wielu innych imprezach. Od sierpnia 2011 Jah Wind dołącza do dubowej komitywy Mystic Dubs.

http://www.facebook.com/jahwind

http://www.talawa.fr/Gilo

http://www.mixcloud.com/JahWind/

▲ JAH LOVE ▲ // Mystic Dubs / Warszawa
Jah Love sound systm to trzech warszawskich selektorów kochających ciężkie dubowe brzmienia. Idea założenia soundsystemu zrodziła się w 2009r w Lublinie. Tam też odbyły sie pierwsze imprezy w dwu osobowym składzie (Alojzy i Tymon). Po kilku miesiącach do ekipy dołączył dj. Kaseciak ze swoją kolekcją reggaeowych kaset. Przez kolejne pół roku Jah Love zajął się organizacją cyklicznych imprez w Niezależnym Centrum Kultury c5 Imprezy te wpisały się w warszawską scenę muzyki reggae nie tylko przez swoje walory muzyczne ale też przez specyficzny klimat panujący na squacie. Po dwuch latach mniej i bardziej udanych imprez przyszedł czas na budowę SOUND SYSTEMU.

http://www.facebook.com/JahLoveSoundsystem

http://www.facebook.com/profile.php?id=100002878592708&ref=ts

http://mysticdubs.org/

▲ MASSIVE TRIP ▲ // Chełm
Massive trip swoją pierwszą płytę w klimatach kupił na słynnym stadionie w Warszawie, a było to The best of Bob Marley, i kiedy czekając na pociąg odpalił w discmanie pierwszy track - a było to Stir it up - wiedział że to jest to. Nawet trafiło mu się w późniejszym czasie dwa razy wyjechać do Londynu, za pierwszym razem zauważył stoned rastamanów i sklep o nazwie Massive - którego dzisiaj nie ma. Nasłuchał się także londyńskich reggae radiostacji, to złożyło się na to że po powrocie do Polski, postanowił zakupić gramofony, a impreza z okazji 20-lecia działalności sound systemu Love Sen-C Music, oraz dubowa sesja dubseeda w Tekturze, tylko przekonały go, jakie płyty będzie kolekcjonował. Roots rock reggae, steppa, conscious reggae. Od 29 maja 2010 (Tektura) niestrudzenie pojawia się na lubelskich reggae sesjach, to nie tylko Lublin, ale także Chełm, Łęczna, Świdnik, Biłgoraj. Swoje sety utrzymuje w rub a dubowej konwencji, nie stroniąc od utworów chwalących dzieła Jah...

http://www.talawa.fr/media/otwarta-sesja-tektura-lublin-QZqR3

▲ SOUNDS OF FREEDOM - SENSIMILIUSZ ▲ // Warszawa

http://www.facebook.com/pages/Soundz-of-Freedom/355475185479?sk=wall

▲ DJ RFG ▲ Stforky Ferajna / Zamość

http://www.facebook.com/pages/Stforky/155763887789958

▲ DIGITAL UNITY ▲ // Kraków
Digital Unity to skład, który skupia się na promowaniu skomputeryzowanego reggae i dancehallu. Muzyka do zabawy, bez sufferersowego smutku, z niesamowitym kopem, nie da Wam odetchnąć w trakcie imprezy. Doskonale podana przez selektorów, którzy znają się na wylot: Jah Flea i Pok zawładnie każdym dancefloorem i dancehallem (bo dancehall to przede wszystkim miejsce). Winylowe perełki ściągane z najodleglejszych stron świata, limitowane, kolekcjonerskie wydawnictwa zamawiane bez względu na cenę to zawartość naszych obszernych case'ów. Sprawdźcie sami:

soundclound.com/jah-flea

mixcloud.com/pokrak

▲ RAS POK ▲ // Digital Unity / Jelenia Góra
Organizator roots & dub open sessions w Krakowie. Pół nieistniejącej już RastaPiiizd posse, która przez krótki czas swego istnienia zrobiła wiele dobrych imprez w Krakowie. (seria black night, KALBATA, reggae nights..). gra z płyt winylowych. Lubi limitowane wydawnictwa i od czasu do czasu robi niespodzianki w postaci live seta różnego techno (dub 2 acid).

http://www.soundcloud.com/?pokrak

▲JAH FLEA ▲ // Digital Unity / Fly Hi Soundsystem / Kraków
Member of soundsystem which promotes Reggae/Dub styles from roots foundation to digital dancehall. Our mission is to recreate the spirit of jamaican soundsystem dances established in the 70's an 80's.

http://www.facebook.com/pages/Fly-Hi-Sound/113276002088091?sk=info

 

(c) 2009 Centralny Dom Qultury Materiały dla prasy
Podaj swój e-mail aby otrzymywać informacje o wydarzeniach:

Jestesmy rowniez na Twitterze: