25.11.2009 (środa) Mazowiecka Scena Muzyczna

Info

Start: 20:00
Wstęp: wolny


Wystąpią No Smoki, Rozes

http://myspace.com/mazowieckascenamuzyczna

No Smoki
 No Smoki
No SmokiNo Smoki

no SMOKI

www.myspace.com/nosmoki

Początek drogi muzyków z tej kapeli to również początek zespołu, który powstał w 1993r w Iłży koło Radomia. Na początku zespół jak większość kapel w tamtym okresie grał typowego, czystej krwi punka. Potem z biegiem czasu zespół ewoluował, przechodził różne metamorfozy ale ostatecznie pozostał w klimacie post punk, hard rocka. Nasz styl określamy rock-wir co jest zmiksowaniem różnych stylów muzycznych.

Skład tworzy klasyczne trio co jest już sprawdzonym kompletem środowiskowym ;-)

Przez znaczny okres czasu, występował tylko na lokalnych scenach aż wreszcie od 2006 roku zaczął działać w kierunku większej promocji.

Łączna ilość koncertów jakie zespół zagrał przekracza sumę 450.

Zdobył ponad 20 nagród Z czego najważniejszą było wygranie MAXIMUM ROCK N ROLL organizowanego przez Antyradio w 2007 roku.

W 2009 roku kapela wydała debiutancką płytę pt. „TYSIĄCE SPRAW” w której zamknęła16 lat twórczości. 

Teraz z nowym czystym kontem idziemy by pokazać że rock’n roll jest najważniejszym nurtem w historii człowieka współczesnego.

Patronem i medialnym opiekunem zespołu jest Antyradio.

Rozes
 Rozes
RozesRozes

ROZES

www.rozes.pl
www.myspace.com/rozespl

Rozes to stosunkowo młody zespół, oparty jednak na podstawach bagażu doświadczeń, wykutych przez  kila lat  pracy w studio i na scenie przez wszystkich jego członków.

Ta swoista mieszanka smaków brytyjskiego rocka, charakterystycznego brzmienia gitar  z duża ilością pogłosów i przestrzeni oraz mrocznych, molowych dźwięków. Owocuje to zupełnie nową jakością, co skłania zespół do nowych, śmielszych poszukiwań w nieznanych, niedostępnych wcześniej dla obu stron rejonach muzycznych.

Słyszalne fascynacje U2, Cold Play i Archive są punktem wyjścia do tworzenia własnych krajobrazów  muzycznych, leciutko podlanych klimatem mrocznych, niemetalowych pasaży the Gathering.

W chwili obecnej Rozes po nagraniach demo przygotowuje się do nagrania debiutanckiego albumu w brodnickim EVP Studio.

(c) 2009 Centralny Dom Qultury Materiały dla prasy
Podaj swój e-mail aby otrzymywać informacje o wydarzeniach:

Jestesmy rowniez na Twitterze: