25.09.2009 (piątek) WARSAW BREAKS - Epizod II

Info

Start: 22:00
Wstęp: 30 zł (przedsprzedaż) 35 zł - informacje o przedsprzedaży na dole strony


Warsaw Breaks vs. SubKontra
 Warsaw Breaks vs. SubKontra
Warsaw Breaks vs. SubKontraWarsaw Breaks vs. SubKontra

Zagrają:

Barry Ashworth (Dub Pistols – UK)
Ed Solo (Undiluted - UK)
Mc SirReal i Mc K.W.Armz (The Freestylers - UK)

FatAl (SoundFellas)
Monkees (SoundFellas)
Kwazara (Bass Brigade)
S.W.I.M (Bass Brigade)
Feel (TAS)
NoTrust (TAS)

Rozpoczęty w maju 2009 cykl imprez Warsaw Breaks to projekt kolektywu SoundFellas, związany jest bezpośrednio z muzyką breakbeat. Ten jakże taneczny nurt, reprezentowany przez artystów pochodzących głównie z UK, jest doceniany i wielbiony przez klubowiczów na całym świecie. Warsaw Breaks to stołeczna odpowiedź na to światowe, breakbeatowe szaleństwo. 

Druga edycja Warsaw Breaks odbędzie się w dniu 25.09.2009 w stołecznym klubie CDQ. Tym razem impreza będzie synergicznym połączeniem muzycznych fascynacji dji FatAl’a (SoundFellas) oraz Kwazara (Bass Brigade, Respecta.pl). 

Ci warszawscy wirtuozi połamanych brzmień do wspólnego występu zaprosili czołowych przedstawicieli brytyjskiej sceny klubowej. Na dwóch poziomach CDQ usłyszycie breakbeat i dubstep, będące motywem przewodnim imprezy. Oczywiście nie zabraknie też d’n’b i jungle.  

Gwiazdami wieczoru będą: Barry Ashworth (Dub Pistols - UK), Mc SirRealMc K.W.Armz (The Freestylers - UK) oraz Ed Solo (UK).

Oprócz FatAl’a i Kwazara, zagrają także: S.W.I.M (Bass Brigade), Monkees (SoundFellas) Feel (TAS) i NoTrust (TAS). 

www.myspace.com/soundfellas
www.myspace.com/djkwazar

OPIS ARTYSTÓW (UK)

Barry Ashworth
 Barry Ashworth
Barry AshworthBarry Ashworth

Barry Ashworth

(Dub Pistols - UK)

Przedstawiciel legendarnej kapeli Dub Pistols. Kapela ta jest doskonale znana miłośnikom nie tylko breakbeat'u czy dub'u, ale i  hip-hop'u, reggae oraz ska. Ich muzyka zebrana na czterech wydanych albumach, znana jest także graczom gier telewizyjnych - utwory Dub Pistols pojawiły się aż w ośmiu sławnych grach video. Uwielbiany przez warszawskich klubowiczów Barry, rezydował w klubie Piekarnia jako Dj. Jest impulsywny, kocha wchodzić w bezpośrednią interakcję z publiką. Jego występy to nie tylko skoczne, taneczne kompilacje muzyczne, ale także wspaniała zabawa prowadzona przez prawdziwego profesjonalistę. http://www.myspace.com/thedubpistols

SirReal @ Warsaw Breaks 1
 SirReal @ Warsaw Breaks 1
SirReal @ Warsaw Breaks 1SirReal @ Warsaw Breaks 1

Mc SirReal i Mc K.W.Armz

(The Freestylers - UK)

Dwaj bracia idealnie odnajdujący się w charakterze sceniczno - wokalnym. SirReal, znany z najważniejszej na świecie kapeli breakbeat'owej The Freestylers, brał już udział w pierwszej edycji Warsaw Breaks. Swoim charakterystycznym, melodyjnym, a zarazem bardzo szybkim rymem porwał w maju publikę do pełnego pozytywnej energii tańca. SirReal oraz K.W.Armz podróżują po świecie, udowadniając, że doświadczenie potwierdzone udziałem w największych festiwalach muzyki elektronicznej to dla publiki gwarancja najlepszej zabawy. Mc SirReal obiecał, że wraz ze swoim bratem dadzą show, jakiego Warszawa dawno nie widziała! http://www.myspace.com/freestylersmusic

Ed Solo
 Ed Solo
Ed SoloEd Solo

Ed Solo

(Undiluted - UK)

Jeden z najprężniej działających artystów klubowej sceny Londynu. 
Dj, producent. Ma na koncie wiele autorskich utworów jak i remiksów. Współpracuje z takimi sławami jak Deekline czy Tayo. W swoim dorobku ma wydany album „Random Acts of Kindness”, oraz masę singli. Jest jednym z twórców gatunku dubstep, zyskującego coraz większą popularność na światowej scenie klubowej. Ed'a cechuje wielki eklektyzm - tworzy zarówno muzykę chillout'ową jak i porywiste taneczne, pełne pozytywu utwory. Ed Solo po raz pierwszy odwiedzi Warszawę. http://www.myspace.com/ed_solo

Jak zarezerwować  bilet? 

  1. Prosimy o wpłatę  kwoty 30 PLN (lub jej wielokrotności w przypadku zamówienia większej liczby biletów) na konto Organizatorów:

 

Maciej Albigowski

Mbank: 42 1140 2004 0000 3502 4385 0960 

W tytule przelewu koniecznie podaj swój e-mail!

Otrzymasz na niego potwierdzenie rezerwacji. 

  1. Z podanego w tytule przelewu maila wyślij na adres impreza@cdq.pl informację o dokonanej wpłacie oraz listę osób, dla której zakupiłeś bilety (format: *nazwisko / imię* ułatwi nam pracę).
  2. W ciągu max 48 h od zaksięgowania kwoty na koncie otrzymasz e-mail z potwierdzeniem wpisania na Listę Gości i numerem rezerwacji dla każdej osoby.
  3. Zabierz do Klubu dokument tożsamości (poproś o to pozostałe osoby, dla których rezerwowałeś bilety). Pomoże on potwierdzić Twą obecność na Liście Gości.

 

Liczba miejsc jest ograniczona. 

Bilety rezerwować  można do 23 maja włącznie. Następnie można zakupić bilet w cenie 35 pln w dniu imprezy przy wejściu, ilość tych biletów będzie ograniczona. 

Gwarantujemy pełną poufność udostępnionych danych. Zebrane adresy e-mail będą wykorzystywane wyłącznie przez Organizatorów do informowania o kolejnych imprezach. Jeżeli nie chcesz otrzymywania informacji, zaznacz to w mailu. Dziękujemy. 

Życzymy udanej zabawy i już teraz zapraszamy serdecznie na kolejne edycje WARSAW BREAKS. 

Organizatorzy 
SoundFellas / Kwazar / CDQ

 

(c) 2009 Centralny Dom Qultury Materiały dla prasy
Podaj swój e-mail aby otrzymywać informacje o wydarzeniach:

Jestesmy rowniez na Twitterze: