24.06.2011 (piątek) DUB BANGERS!

Info

Start: 22:00
Wstęp: 10 / 15 zł po 24:00


Plakat
 Plakat
PlakatPlakat

DUB BANGERS 3!

Przygotuj się solidnie,bo ten gig, to...
i grruby line-up i 2 poziomy skumulowego basu!

...level 1.0 : DUBSTEP // DRUMSTEP // DNB
level 2.0: JUNGLE // BREAKZ // BASSLINE


Już za kilkanaście dni CDQ zadrży od masywu undergroundowych setów. Zagra brygadą DJ kojarzonych z mega imprezami w na terenie całej polski. Specjalnie na tą okazję skumulują zabójcze ładunki dźwięków i uderzą w system skostniałych norm i schematów.
Razem jako Dub Bangers zainstalują w głośnikach CDQ atomowe materiały dźwiękowe najgłębszych basów i wysokich częstotliwości. Uzbrojeni w starannie przygotowane nagrania wbiją w piątek 24 czerwca na poligon CDQ. Tego dnia zdetonują sety dynamitu konkretniejsze niż gdziekolwiek i kiedykolwiek indziej.
Z atolu wysp brytyjskich ściągnęli okręgi masywnych dubów. Odpalą najmocniejsze dubstepowe bomby, do których dorzucą bezlitośnie pozytywny napalm jungle. Nawet kamikadze z baru nie zetnie Cię tak jak drumstepy, które zrzucą na teren balangi.
Dub bangers - możesz myśleć petarda, lecz to tylko namiastka mocy, która wysadzą podłogę w powietrze. Cały arsenał gramofonów, samplerów i efektorów już czeka na odpalenie w piątek 24 czerwca.

<< DJ's >>
DUALSAIKOESIMON SAYZROOTSHOTMRUFIGONENWW SOUND SYSTEM

bio:

▪▪▪ DUAL // Toruń ▪▪▪

to producent i DJ aktualnie okupujący Toruń. Znany z dubstepowych remixów Smells like teen spirit, Voodoo People oraz wałków Basement Jaxx. Przygodę z produkcją zaczął około roku 2002. Od 1,5 roku regularnie pojawia się na lokalnej oraz ogólnopolskiej scenie jako DJ. W jego setach usłyszycie głównie dubstep, drumstep i drum'n'bass - zawsze potrafi zaskoczyć
czymś świeżym i oryginalnym.
http://www.soundcloud.com/dualpl
http://www.myspace.com/dualpl
http://www.soundrive.pl/#!/Artist/dual

▪▪▪ SAIKOE // Toruń ▪▪▪

aka Joter- toruński producent i DJ. Pierwsze kroki stawiał na scenie hip-hopopwej w latach 1998-2005 produkując muzykęm.in. dla Eldo/Grammatik, Ten Typ Mes/Flexxip, Dizkret, Brudne Serca czy Małpa. Od 2007 roku rozwijał swoje zainteresowania muzyką bassową, by ostatecznie skoncentrować swoją produkcję w okolicach dubstep, drumstep i drum'n'bass. Ta wybuchowa mieszanka cechuje również sety, które ma okazję prezentować w klubach.

▪▪▪ SIMON SAYZ // Warszawa ▪▪▪

DJ i promotor zajmujący się głównie muzyką Jungle i Drum’n’Bass. Nie poprzestaje jednak na tych stylach, grając często sety pełne hip-hopu, funky czy jamajskich brzmień. Mimo młodego wieku zdążył już nabyć spore doświadczenie. Supportował gwiazdy Drum’n’Bass światowego formatu i
często towarzyszył czołowym polskim artystom Reggae. Zorganizował kilkaset imprez, w tym pierwszy w Polsce konkurs taneczny Reebok Dancehall Clash, którego jest pomysłodawcą. W ostatnim roku zajmował się głównie tworzeniem własnych utworów, które niebawem ujrzą światło
dzienne oraz kończeniem studiów. Z sukcesem przebrnął przez Wydział Dziennikarstwa UW i zamierza zająć się dziennikarstwem muzycznym. W chwili obecnej prowadzi audycje na antenie SP Radio.
http://www.myspace.com/simonsayzdj

▪▪▪ ROOTSHOT // Warszawa ▪▪▪

Ostre sety, konkretne brzmienia. Przygodę zaczął w Sztokholmie, tam spragnione mocnego basu nimfy skłoniły go do przejęcia mixera. Robi zamieszanie! Strzela bulletami o kalibrze nie mniejszym niż 70 bpm. Kałasz miotający broken beaty i jungle. Atakuje dubstepem, a
niedostymulowanych wbija w grunt masywnym d'n'b. Penetrował dźwiękiem i bity siekał na niezliczonej ilości imprez m.in. w CDQ, Saturatorze, 5-10-15, na Elbie, 3 Kolorach, Śnie Pszczoły...spędy nad Wisłą i fabryczne undergroundy muzyczne - też jego sprawa, więc...nie ma zlituj.
Będzie balanga!
http://www.facebook.com/ROOTSH0T
http://www.myspace.com/ROOTSHOT
http://soundcloud.com/root-shot

▪▪▪ MRUFIGONE // [v]lepvnet // Warszawa ▪▪▪

Dubstep-er, break-er, drumnbass-er.
Kocha muzykę, żyje nią i oddycha.
Wszelkie emocje z tym związane wypuszcza w eter.
Jest zupełnie nowym i młodym grajkiem na scenie.
Posługuje się wyłącznie komputerem, propagując w ten sposób zabawę muzyką nawet w domowych czy garażowych warunkach, dla wszystkich!
W CDQ zaprezentuje gorący koktajl brytyjskich gatunków.

▪▪▪ NWW sound system // Warszawa ▪▪▪

Mloda ekipa miksujaca z Dubstepem wiele innych rodzajów muzyki.
WOBBLE,BASSY i Będziesz CierpiaU to słowa opisujące działalność NWW Sound System. Twórcy cyklicznej imprezy STEP DUB STEP i DJ w radiu NWW.
http://www.facebook.com/radio.nww

24.06 już nadchodzi!
Przez chwile możesz o tym nie myśleć, ale wpadaj na Dub Bangers!
Razem obudzimy Warszawę!

▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲
POWERED BY: NOT 4 TOYS
http://not4toys.pl/
http://not4toys.blogspot.com/
http://www.facebook.com/pages/Not4toys/181382685481

(c) 2009 Centralny Dom Qultury Materiały dla prasy
Podaj swój e-mail aby otrzymywać informacje o wydarzeniach:

Jestesmy rowniez na Twitterze: