24.03.2012 (sobota) DUB CLUB meets BUSH CHEMISTS feat. KING GENERAL (UK)

Info

Start: 20:00
Wstęp: 15 PLN – w godzinach 20.00-23.00 | 20 PLN – po godzinie 23.00 

EVENT NA FB
— dla pierwszych 100 osób pamiątkowa przypinka na wejściu

Happy Rasta Hours – PIWO ZA 5 PLN w godz. 20.00-22.00

Bilety na Ticket Pro -> https://shop.ticketpro.pl/pl/Event/Detail/11913/dub-club-warsaw-bush-chemists-feat-king-general-uk


JAM VIBEZ (Aviom, Daddy Bozo), Jaszol (Roots Revival), Robert Brylewski (Izrael, Brygada Kryzys), Lanyer, Fritz (Malabo Sound), Pan Gruwi (Pass The Chalice), Mr. Reggaenerator (Vavamuffin, Zjednoczenie), Lucek (Tisztelet), Gilo (Jah Wind), Simon Dread! zapraszają na DUB CLUB WARSAW with special guest: BUSH CHEMISTS


Big Up Massive! 
Mamy przyjemność ogłosić że nowy cykl soundsystemowych spotkań – DUB CLUB ma się dobrze i prezentujemy pierwszego gościa z UK na tą okazję!


Pierwsi goście z UK na DUB CLUB! 

The Bush Chemists i ich firma płytowa mogą być rozpatrywani jako fundament brytyjskiej sceny dub/steppers. Skupieni są wokół osoby Dougie Wardropa, który w 1993 roku powołał The Bush Chemists do życia jako projekt poboczny grupy Centry. Wcześniej od 1988 roku prowadził na Camden Market w Londynie stoisko płytowe a rok później zaczął na magnetofonie 4-śladowym generować pierwsze swoje duby. Nie minęło dużo czasu i założył słynną wytwórnię Conscious Sounds, która do chwili obecnej jest główną platformą wydawniczą jego produkcji.

Jego głównym współpracownikiem jest Paul Davey i regularnie pracują oni z takimi wokalistami Kenny Knots czy Culture Freeman. Debiutancki album „Dubs from Zion Valley” (1994) był kolaboracją z Jonah Dan. Pierwsze amerykańskie wydawnictwo The Bush Chemists to „Dub Outernational”, nagrane w studio Douga na poddaszu i wydane w 1996 przez ROIR. Od tamtych czasów regularnie wypuszczają albumy i single. W swoim brzmieniu zespół miksuje tradycyjne reggae z cyfrowym dubem. 

Link: http://www.myspace.com/theofficialbushchemists

(c) 2009 Centralny Dom Qultury Materiały dla prasy
Podaj swój e-mail aby otrzymywać informacje o wydarzeniach:

Jestesmy rowniez na Twitterze: