24.02.2012 (piątek) Dub Club

Info

Start: 21:00
Wstęp: 10 zł 

Big Up Massive! WELCOME 2 DUB CLUB! Mamy przyjemność ogłosić nowy cykl soundsystemowych spotkań - DUB CLUB!

Jest to pierwsza w Polsce impreza pod znamienitym szyldem "Dub Club" - stołeczne składy łączą siłę dźwięku - Roots Revival i Mystic Dubs - prezentując muzykę na najwyższym poziomie.
WYDARZENIE NA FACEBOOKU --->  


Tego jeszcze nie było - to również w kraju pierwsza impreza gdzie cyklicznie grają równocześnie dwa soundsystemy! Co miesiąc będziemy spotykać się na dwóch scenach klubu CDQ!

Dość kiepskiego nagłośnienia! - gramy na własnych soundysystemach (13 kW - Roots Revival & 5kW - Jah Love).  Jest XXI wiek - muzyka ewoluuje tak samo jak ewoluuje muzyczna rebelia - łączymy najlepszą selekcję roots/dub oraz reggae-dubstep.

SCENA ROOTS/UK DUB  - nagłaśniania przez Roots Revival, pon di controlls - Jaszol, JSM i Highgrade z Roots Revival; Alek, Tymon i Kaseciak z Jah Love; Gilo z Jah Wind

SCENA REGGAE-DUBSTEP - nagłaśniana przez Jah Love, pon di decks - Syntopa, KGS

 


 

 

!!!UWAGA!!!
Począwszy od marca na DUB CLUB - będziemy ściągać najlepsze europejskie soundsystemy, żebyście mogli posłuchać legendarnych selekcji w Warszawie na żywo - nasz pierwszy gość to BUSH CHEMISTS - 24/03/2012 

!!! UWAGA !!!
Rozpoczynamy powitalną imprezą w lutym - bo bez Was te wydarzenia nie odbędą się! Zapoznamy się z siłą dźwięku obu soundów i koncepcją imprezy nastawionej na jak najlepszy odbiór muzyki z najwyższej półki.

***
DUB CLUB - to europejski cykl imprez soundsystemowych, odbywających się głownie w Wielkiej Brytanii, podczas którego prezentują się najlepsze ekipy selektorów i MC (np. Jah Tubbys, Jah Shaka, King Earthquake itp..). Wiele Państw ma swoje własne Dub Cluby - czas i na Polskę. Cykl DC stawia na konkretny jah-przekaz, najlepsze brzmienie soundsystemu z uginającym nogi basem, świadomą selekcję.

Wielkie Bless dla wszystkich DUB&DUBSTEP-HEADZ!

 All Tribes Welcome! 
 

    === Jedyny taki soundsystem gathering, nie przegap siły dźwięku... ===

 

(c) 2009 Centralny Dom Qultury Materiały dla prasy
Podaj swój e-mail aby otrzymywać informacje o wydarzeniach:

Jestesmy rowniez na Twitterze: