23.11.2013 VAMPIRIADA v. 172. RAMMSTEIN edition

RAMMSTEIN jako jedna z najbardziej kultowych i rozpoznawalnych kapel szeroką pojętej muzyki metalowej działa na rynku alternatywnym od 1993 roku i ma na swoim koncie 6 albumów studyjnych, 13 singli, 2 albumy live, 4 albumy DVD. To zespół, którego nie trzeba reklamować, i muzyka której nie sposób pominąć. Potrafią jak żaden inny zespół metalowy przekraczać granice pojęcia sztuki i tworzyć alternatywę dla alternatywy. Dzięki swojej energii, kreatywności i dynamice zyskali sobie wiernych fanów na całym świecie.. 
Oprócz dużej dawki RAMMSTEINA tradycyjnie będziecie mogli bawić się przy muzyce szeroko pojętego DI: gothic rock, dark wave, gothic metal, cold wave, 80's, industrial rock, EBM, futurepop, synthpop, dark electro, harsh, aggrotech, alternative rock.

Pomyśleliśmy również o fanach cięższej elektroniki - na górnej sali odbędzie się kolejna już edycja CYBERIADY, na której będziecie mogli pobawić się przy muzyce z gatunków: EBM, harsh, dark electro, aggrotech 

Tym razem w połączeniu z organizatorami DARK MARKETu tworzymy tego dnia, jeden wielki event klimatu Dark Independent i ogólnie pojmowanej alternatywy.

https://www.facebook.com/targidarkmarket?fref=ts

Najlepsze bity i riffy tradycyjnie mixować będą dla Was: 

Gothzilla
endżi
Tina Rush
LV-426
MrEmpath


DOJAZD: metro, stacja: Dworzec Gdański + 2 przystanki tramwajem w stronę Ronda Radosława (CH Arkadia), klub mieści się 2 minuty spacerkiem od przystanku rondo Radosława. Dodatkowo pasują wszystkie tramwaje i autobusy zatrzymujące się przy CH Arkadia (Rondo Radosława).

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!
EKIPA V I CDQ

Linki:

http://www.facebook.com/groups/Vampiriada/
https://www.facebook.com/cdq.warszawa

Info

Start: 21:00
Wstęp: 10zł


vampiraiada
(c) 2009 Centralny Dom Qultury Materiały dla prasy
Podaj swój e-mail aby otrzymywać informacje o wydarzeniach:

Jestesmy rowniez na Twitterze: