23.02.2013 KACEZET i FUNDAMENTY

Urodziny " Piotrka z Kacezetów" niektórzy mówią że to on jest tym Kacezetem oraz urodziny jego żony Niny. 23 lutego w sobotę w klubie CDQ na BURAKOWSKIEJ 12.
Koncert KACEZET I FUNDAMENTY oraz niespodzianka którą możesz być Ty we własnej osobie:

Masz zespół? nawijasz? ZAPRASZAM! możesz mieć wyjątkową okazję wystąpić jako suport przed zespołem.Korzystaj do odważnych świat należy! kto wie jakie drzwi się przed Tobą otworzą!
 
Może gdzieś w innym wymiarze, może w innej czasoprzestrzeni a może na innej planecie organizmy złożone z białka, wody i tłuszczu nie starzeją się. Ich rok kalendarzowy to 1 000 000 okrążeń wokół słońca, słońc. Może gdzieś w kosmosie na zebraniu Rady Międzygalaktycznej dwadzieścia parę lat ziemskich temu ktoś zadecydował że ta dwójka ludzi zapisanych na kartach historii ewolucji jako KAPITAN LASER I KSIĘŻNICZKA NINA będzie żyła na 3 planecie od Słońca tuz obok Drogi Mlecznej.
Że mimo tego że są boscy!, piękni!, utalentowani i co najważniejsze dla przyszłości naszej planety płodni - będą się starzeć. Ponieważ klimat ma być na wesoło nie będę pisać, iż starzeć się to mniej więcej to samo, co zbliżać się do punktu zejścia czyli śmierci.
23 lutego możemy uczestniczyć w świętowaniu tzn: tańczeniu, spożywaniu alkoholu jak i pysznego jedzenia, uprawianiue intelektualnych harców i gierek międzypłciowych i spożywaniu innych używek, które zabijają naszą świadomość lub ją poszerzają, wszystko zależy od indywidualnych chęci poznawczych samego Szanownego Gościa.
Jeśli chcesz być świadkiem wielu wpadek towarzyskich, smutnych nastolatków jak i tych starszych udających jeszcze młodszych. Interesują cię rozmazane szminki i popękane pończochy. Uwielbiasz śmiech ludzi i opary absurdu. A najbardziej lubisz MUZYKĘ - TO WPADAJ NA KONCERT "KACEZET I FUNDAMENTY". A PRZY OKAZJI BĘDZIESZ MÓGŁ ZAŚPIEWAĆ STO LAT PIOTRKOWI I NINIE!
P.S.
Masz zespół? nawijasz? umiesz przekazać coś pozytywnego ZAPRASZAM! możesz mieć wyjątkową okazję wystąpić przed zespołem jako suport i zrobić prezent ważniejszy, trwalszy niż wszystko co materialne na tym świecie jest.

sala dolna koncertowa:
Kacezet I Fundamenty 

sala górna:
SingleDread
Difel

Info

Start: 20:00
Wstęp: 25zł


(c) 2009 Centralny Dom Qultury Materiały dla prasy
Podaj swój e-mail aby otrzymywać informacje o wydarzeniach:

Jestesmy rowniez na Twitterze: