22.09.2011 (czwartek) Wojtek Kubiak - solo przy świecach

Info

Start: 19:00
Wstęp: 1 zł 

Bardzo serdecznie zapraszam na koncert solowy mój i mojej gitary / pozdrawiam Wojtek Kubiak

Wojtek wystąpi solo przy świecach.

Jego hit “Hey Ho Rock’n’Roll”, nagrany z własnym zespołem Chocolate Spoon, stale gościł na antenie Radia Zet, RMF FM i większości stacji lokalnych, pojawił się również na ścieżce dźwiękowej spotu reklamowego OXY. 

Wojtek Kubiak wraz ze swoim zespołem wspomagał Sir Boba Geldofa podczas jego trasy po Polsce, był gwiazdą kultowego festiwalu w Jarocinie, zagrał wspólną trasę koncertową z Lady Pank. CANAL+ zaprosił go do zagrania letniej trasy koncertowej. Kolejnym przebojem autorstwa Wojtka Kubiaka stała się piosenka “Jestem Wolny”. Utwór stał się między innymi ozdobą niezwykle popularnego serialu “Magda M.” Również piosenka “Dziki Sen” trafiła do telewizji, na ścieżkę dżwiękową nagradzanego na festiwalach filmowych serialu “Dziki” Telewizji POLSAT. 

Wojtek Kubiak ma na koncie tysiące solowych koncertów, wypełnionych zarówno autorskimi piosenkami, jak i powszechnie znanymi i lubianymi przebojami światowej muzyki rozrywkowej - od Franka Sinatry po Metallicę.

WYBRANE IMPREZY: trasa koncertowa dla CANAL+, wspólna trasa koncertowa z Sir Bobem Geldofem, koncert na festiwalu w Jarocinie, koncerty na finałach WOŚP, kilka tysięcy solowych koncertów w Polsce, Włoszech, Niemczech, Danii, Grecji, Hiszpanii, Holandii.

(c) 2009 Centralny Dom Qultury Materiały dla prasy
Podaj swój e-mail aby otrzymywać informacje o wydarzeniach:

Jestesmy rowniez na Twitterze: