21.12.2012 Vampiriada #155

Kiedy ok. 6 tys lat temu powstawała pierwsza cywilizacja Sumerów, nikt wtedy nie przypuszczał do jak wielkich osiągnięć zdolny będzie nasz gatunek. We mgle przyszłości miały dopiero ukazać się cywilizacje Egiptu, Starożytnej Grecji, Rzymu, Chin, Mongolii, Azteków, Majów i wreszcie nasza cywilizacja Zachodu. Odkrycia technologiczne, jakie żmudnie rozwijała rasa ludzka, ulepszały życie i przedłużały czas egzystencji na naszej planecie. Jednak kim jesteśmy w skali Wszechświata i jaki jest sens naszego istnienia? Co zrozumieliśmy na przestrzeni tysięcy lat? Czy świat, który zbudowaliśmy jest tym do czego powołała nas ewolucja?
Szukacie odpowiedzi na te pytania? Już nie musicie! 21.12.2012 to data końca wszystkiego, co znamy. Stary świat zniknie. Jest jednak nadzieja, że te ostatnie godziny spędzimy zjednoczeni, oddając się rozkoszom muzyki, pełnej ekspresji i energii powołanej siłą intelektu naszej ziemskiej cywilizacji.

21.12.2012 będzie dniem przełomowych wydarzeń na całej Ziemi! Dlatego dla wszystkich zaproszonych gości zbudowaliśmy mentalny schron w warszawskim klubie CDQ na ulicy Burakowskiej 12.

Szykujemy dla Was muzyczny kataklizm uderzający mocą meteorytu o parkiet, przeplatany pięknem dźwięków melancholijnych, refleksyjnie skłaniających nas do rozliczenia ze swoim poprzednim bytem.

Oczekujemy, że tego dnia w każdym z nas na miarę potrzeb, dokona się przemiana i przebiegunowanie wewnętrznych konfliktów, które do tej pory zakłócały naszą osobowość. Bądźcie z nami, by zakopać to, co niszczyło i zebrać siłę do uniesienia tego, co łączy i buduje. Stańmy się mądrzejsi od naszych przodków, mordujących się w bratobójczych wojnach w imieniu wymyślonych bogów, w niezrozumieniu niszczących dzieła sztuki podbijanych cywilizacji i urządzających rzeź z pobudek rasowych czy ideowych. Stańmy się bardziej empatyczni dla samych siebie, by zrozumieć, kim powinniśmy być dla innych w czasach, które dopiero nadejdą.

Niech przemieni nas muzyka!

UWAGA!: VAMPIRIADA Końca Świata potrwa do północy dnia 21.12.2012! V-Team jest jednak przygotowany na wszelkie ewentualności i gdyby jakimś zrządzeniem losu zdarzyło się, że dawne przepowiednie Majów są błędne i koniec świata jednak tego dnia nie nastąpi, to już o Godzinie Zero w dniu 22.12 rozpoczniemy V-After Party po Końcu Świata, które potrwa dopóki ocalonym starczy sił na celebrację!

Klub CDQ to już tradycyjnie 2 poziomy muzyczne (Sala Goth i Sala Industrial). Usłyszycie tam pełnię bogactwa muzyki DARK INDEPENDENT tj. gothic rock, dark wave, gothic metal, cold wave, 80's, industrial rock, EBM, futurepop, synthpop, dark electro, harsh, aggrotech, alternative rock.

Apokalipsę muzyczną zaserwują dla Was:

Gothzilla

endżi

Tina Rush

LV-426

MrEmpathDOJAZD: metro, stacja: Dworzec Gdański + 2 przystanki tramwajem w stronę Ronda Radosława (CH Arkadia), klub mieści się 2 minuty spacerkiem od przystanku rondo Radosława. Dodatkowo pasują wszystkie tramwaje i autobusy zatrzymujące się przy CH Arkadia (Rondo Radosława).

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

Linki:

http://www.facebook.com/groups/Vampiriada/
https://www.facebook.com/cdq.warszawa

Info

Start: 20:00
Wstęp: 10zł


(c) 2009 Centralny Dom Qultury Materiały dla prasy
Podaj swój e-mail aby otrzymywać informacje o wydarzeniach:

Jestesmy rowniez na Twitterze: