21.01.2010 (czwartek) Koncert Asleep in the Park (Australia)

Info

Start: 19:00, Koncert: 20:00
Wstęp: 10 zł

Support: Rachael http://www.myspace.com/rachaelband


Asleep in the Park
 Asleep in the Park
Asleep in the ParkAsleep in the Park

Asleep in the Park

Australia

„Orzeźwiający powiew soczystego ROCK’a z dalekiej Australii!

Zespół  Asleep in the Park ze swoją dynamiczną i świetnie wykonywaną muzyką potwierdza powszechną opinię, że Australia jest kontynentem, gdzie wciąż powstają nowe formacje rockowe na światowym poziomie.. Sami siebie określają jako „.. powstałe z miłości bękarty The Sex Pistols and The B52s”. Ich muzyka stylistycznie często nawiązuje do przeszłości, ale jednocześnie czerpie z wielu współczesnych inspiracji.. Jednak główną siłą bandu - są kreowane z wielką pasją i eksplodujące energią koncerty oraz ekspresja sceniczna..

Zadebiutowali w 2004 r. albumem 'SKY CAVES IN' i od tamtej pory cały czas pną się do góry. Stają się coraz bardziej popularni nie tylko w Australii, ale od 2 lat również w Europie i USA. Jest to, jak się wydaje, początek ich światowej kariery.. Na swojej drodze do „ zdobycia Starego Kontynentu” zasmakowali w koncertach w Europie Wschodniej i Środkowej.. W 2008 roku odbyli zakończoną wielkim sukcesem trasę na Ukrainie, gdzie zostali zaproszeni przez lidera znanego ukraińskiego bandu punk-rockowego. W zeszłym roku przy okazji trasy w Wlk. Brytanii wpadli na dwa koncerty do Polski oraz zagrali w Bukareszcie/Rumunia.. i po entuzjastycznym odbiorze, postanowili na początku 2010 przed swoją 2 miesięczną trasą w USA wrócić na więcej koncertów do Polski i Europy Środkowej.

Podczas swojej najbliższej trasy koncertowej Asleep in the Park będzie również promował swój „jeszcze ciepły” najnowszy album CD ”Betrayer” który ukazał się w Australii w grudniu 2009. ”

(CEM&AP)  

Więcej info o zespole i trasie koncertowej:

www.myspace.com/asleepinthepark
www.asleepinthepark.com/
http://www.myspace.com/cemap

Patronem medialnym koncertu Asleep in the Park w Warszawie jest Antyradio.
(c) 2009 Centralny Dom Qultury Materiały dla prasy
Podaj swój e-mail aby otrzymywać informacje o wydarzeniach:

Jestesmy rowniez na Twitterze: