20.08.2011 (sobota) DUB BANGERS --- HEAVY BASS CIRCLE V.5

Info

Start: 22:00
Wstęp: 10 zł


Ulotka
 Ulotka
UlotkaUlotka

DUB BANGERS --- HEAVY BASS CIRCLE V.5
// dubstep / hyperdub / grime //


DUB BANGERS, czyli comiesięczna dawka soczystego basu w stolicy. Oprócz lokalnej brygady, zapraszamy dla Was producentów i DJ z całego kraju tworzących scenę dubstep. Gig odbędzie się kultowym dla muzyki elektronicznej klubu - CDQ.
...

TO JUŻ PIĄTA EDYCJA -- WIĘC BĘDZIE SPECIAL --
za konsolę wbijają:

-- SUB-LO-MATIC --

Sub-lo-matic to projekt Dubstep / Grime dwóch łódzkich producentów - GrooveHQ i Alladino. Mieszanka czystej energii podana w unikalnym, głębokim, dubstepowym basie i ciężkich beatch. Inspiracje czerpane z reggae, hip-hopu oraz orientu połączone poprzez niezwykle, elektroniczne brzmienia. Wszystko przedstawione w postaci wyjątkowego live actu czyni z każdego występu niezapomniane wrażenie.
Polski projekt istnieje od 2007 roku. Grupa suportowa czołowych dubstepowych producentów z UK, takich jak: Mark One, Reso czy Rusko. 
http://www.myspace.com/sub​lomatic
http://ricodeh.com/sub-lo-​matic/

dodatkowo miażdżące dubzy odpali także:

-- ROOTSHOT - Waste Over - Wwa --

Ostre sety, konkretne brzmienia. Przygodę zaczął w Sztokholmie, tam spragnione mocnego basu nimfy skłoniły go do przejęcia mixera. Robi zamieszanie! Strzela bulletami o kalibrze nie mniejszym niż 70 bpm. Kałasz miotający broken beaty i jungle. Atakuje dubstepem, a niedostymulowanych wbija w grunt masywnym d'n'b. Penetrował dźwiękiem i bity siekał na niezliczonej ilości imprez m.in. w CDQ, Saturatorze, 5-10-15, na Elbie, 3 Kolorach, Śnie Pszczoły...spędy nad Wisłą i fabryczne undergroundy muzyczne - też jego sprawa, więc...nie ma zlituj. Będzie balanga!
http://www.facebook.com/RO​?OTSH0T
http://www.myspace.com/ROO​?TSHOT
http://soundcloud.com/root​?-shot

-- MRUFIGONE -- [v]lepvnet - Wwa --

Dubstep-er, break-er, drumnbass-er.
Kocha muzykę, żyje nią i oddycha.
Wszelkie emocje z tym związane wypuszcza w eter.
Jest zupełnie nowym i młodym grajkiem na scenie.
Posługuje się wyłącznie komputerem, propagując w ten sposób zabawę muzyką nawet w domowych czy garażowych warunkach, dla wszystkich!
W CDQ zaprezentuje gorący koktajl brytyjskich gatunków.

-- SYNTOPA SOUND - Mystic Stylez - Wwa --

Przez ponad rok męczenia głośników i uszu przypadkowych przechodniów, którzy trafili na imprezy sygnowane znakiem Syntopa! dźwiękami od raggamuffin, dancehall, dub, przez raggajungle do dubstepu, brokenbeatów i wielu pochodnych. Ekipa Syntopy obiera za cel granie mieszanki dubstepu i jungle z silnym natężeniem Jah i nie tylko, aby szerzyć idee rasta na coraz większe grono odbiorców i docierać do każdego, zarażając ich pozytywem, negatywem, rebelią i pokojem! Przede wszystkim duuużo basssu!
! Dubstep in the jungle !
! In Bass We Trust !
! Only system we believe in is.... SOUND SYSTEM !
http://soundcloud.com/synt​?opa_mistic
http://www.myspace.com/syn​?topa

DUB BANGERS... możesz myśleć petarda, lecz to tylko namiastka mocy, która wysadzą podłogę w powietrze. Cały arsenał gramofonów, samplerów i efektorów już czeka na odpalenie w sobotę 20 sierpnia.

▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲
SUPPORTED BY: NOT 4 TOYS
http://not4toys.pl/
http://not4toys.blogspot.c​om/
http://www.facebook.com/pa​ ges/Not4toys/181382685481

(c) 2009 Centralny Dom Qultury Materiały dla prasy
Podaj swój e-mail aby otrzymywać informacje o wydarzeniach:

Jestesmy rowniez na Twitterze: