19.08.2009 (środa) Mazowiecka Scena Muzyczna: Siła Woli

Info

Start: 20:00
Wstęp: wolny


Wystąpią Diziroki

http://myspace.com/mazowieckascenamuzyczna

Diziroki
 Diziroki
DizirokiDiziroki

DIZIROKI

Solowy koncert Diziroki na gitarę i śpiew, po polsku. Diziroki to kompozytorka muzyki do wielu projektów muzycznych i artystycznych w kraju i za granicą, autorka wierszy i tekstów piosenek oraz wokalistka występująca aktualnie w symfoniczno-nowofalowym duecie Angelus Bell oraz grupie elektro Mikrowafle. Jej przygoda z muzyką ewoluowała od punkrocka i triphopu przez krainę łagodności ku minimalizmowi i dźwiękom elektronicznym, aż do wygenerowania jej własnego stylu - harmonijnego pejzażu uwzględniającego i cień i światło. Sprawy codzienne mieszają się w jej piosenkach z mistyką i szamańskim zaklęciem. www.myspace.com/diziroqui

Siła Woli
 Siła Woli
Siła WoliSiła Woli

 

Siła Woli

Mazowiecka Scena Muzyczna zaprasza zespoły które mają swoje sale prób na terenie dzielnicy Wola do udziału w letnim projekcie „Siła Woli”

W ramach projektu Mazowiecka Scena Muzyczna przygotowywanego przez Fundację Kopalnia Złota w okresie od 22 lipca do końca września inicjujemy cykl koncertów „Siła Woli” prezentujących potencjał muzyczny rodzący się podczas prób w licznie zlokalizowanych na Woli salach prób, studiach, kanciapach itp. Projekt Siła Woli adresujemy przede wszystkim do młodych zespołów, które nie maja za sobą jeszcze znaczących sukcesów fonograficznych. 

Zapraszamy wszystkie zespoły, które próbują na terenie dzielnicy Wola do udziału w koncertach odbywających się w każdą środę, począwszy od 22 lipca, aż do końca września. 

Zgłoszenia prosimy nadsyłać na adres mailowy msm@cdq.pl

 

(c) 2009 Centralny Dom Qultury Materiały dla prasy
Podaj swój e-mail aby otrzymywać informacje o wydarzeniach:

Jestesmy rowniez na Twitterze: