19.02.2011 (sobota) Dub Bangers!

Info

Start: 21:00
Wstęp: 10 zł


Ulotka
 Ulotka
UlotkaUlotka

Już za kilka dni skolonizujemy CDQ masywem undergroundowych setów.
Jesteśmy brygadą Dj kojarzonych z mega imprezami na skłotach Elba i NCK C5 oraz większości niszowych klubów w Warszawie. Specjalnie na tą okazję utworzyliśmy kolektyw, aby skumulować zabójcze ładunki dźwięków i uderzyć w system skostniałych norm i schematów. 
...
Razem jako Dub Bangers zainstalujemy w głośnikach CDQ atomowe materiały dźwiękowe najgłębszych basów i wysokich częstotliwości. Uzbrojeni w starannie przygotowane nagrania wbijemy w sobotę 19 lutego na poligon CDQ. Tego dnia zdetonujemy sety dynamitu konkretniejsze niż gdziekolwiek i kiedykolwiek indziej. 

Z atolu wysp brytyjskich ściągnęliśmy okręgi masywnych dubów. Odpalimy najmocniejsze dubstepowe bomby do których dorzucimy bezlitośnie pozytywny napalm jungle. Nawet kamikadze z baru nie zetnie Cię tak jak drumstepy, które na teren balangi zrzuci nasza odjechana selektorka. 

Zdetonujemy trotyl z mega nagłośnienia, a ci co już byli w CDQ wiedzą,że 
poligon spółdzielni posiada jedno z najmocniejszych w Warszawie. 

Dub bangers - możesz myśleć petarda,lecz to tylko namiastka mocy, która wyrzucimy w powietrze. Cały arsenał gramofonów, samplerów i efektorów już czeka na odpalenie w sobotę 19.02. 

19.02 już nadchodzi!
Uzbrój się w cierpliwość!
Przez chwile możesz o tym nie myśleć! 
Ale bądź na imprezie miesiąca! 

Dub Bangers Crew:

► ROOTSHOT [Waste Over! / Wwa]
Serwuje ostre sety, których dynamika większa niż akcja w drużynie A. Na serio zaczął grać w Sztokholmie, gdzie spragnione mocnego basu nimfy skłoniły go do przejęcia mixera. Robi zamieszanie! Strzela bulletami o kalibrze nie mniejszym niż 120 bpm. Kałasz miotający broken beaty i jungle. Atakuje też dubstepem, a niedostymulowanych wbija w grunt masywnym d'n'b. Penetrował dźwiękiem i bity siekał na niezliczonej ilości imprez m.in. w Saturatorze, 5-10-15, CBA, na Elbie,w 3 Kolorach, Śnie Pszczoły...spędy nad Wisłą i fabryczne undergroundy muzyczne - też jego sprawa, więc...nie ma zlituj! Będzie balanga!
http://www.facebook.com/ROOTSH0T

► PLH [Wwa]
Gdy nadejdzie dzień ostateczny - ona podłoży do niego soundtrack. Roboty, wiertła i lasery w tempie zaczynającym się od 140 uderzeń na minutę. Komunikuje się z obcymi formami życia za pomocą basu oraz wstrząsów powietrza. Niejedna ściana zbladła ze strachu przy dawce drgań, jaką serwuje. Rozgrzewa wibblami, miażdży wobblami, dobija dramami. Jak na prawdziwą, delikatną kobietę przystało.
Kac od basu?
Da się. 

► SYNTOPA SOUND + Mc Fryc na micu!
Przez ponad rok męczenia głośników i uszu przypadkowych przechodniów, którzy trafili na imprezy sygnowane znakiem Syntopa! dźwiękami od raggamuffin, dancehall, dub, przez raggajungle do dubstepu, brokenbeatów i wielu pochodnych. Ekipa Syntopy obiera za cel granie mieszanki dubstepu i jungli z silnym natężeniem Jah i nie tylko, aby szerzyć idee rasta na coraz większe grono odbiorców i docierać do każdego, zarażając ich pozytywem, negatywem, rebelią i pokojem! Przede wszystkim duuużo basssu!
! Dubstep in the jungle !
! In Bass We Trust !
! Only system we believe in is.... SOUND SYSTEM !

► JAH LOVE [Wwa]

► RGB [Wwa]
Kolaż kolorów, kolaż dźwięków. Serwuje rozpalające do czerwoności sety electro. Bardziej niż po dopalaczach zzieleniejesz łapiac uszami jego dubstepowe linie. Żadna konsola nie kryje przed nim tajemnic...jest niekwestionowanym mistrzem w Snake'a.
Swoją pasję do analogowych kontrollerów wyraża 8 bitowym językiem wykrzyczanym z głośnikowych membran. Szał, szaleństwo, obłęd! Elektroniczny piercing dla wszystkich frików! 
http://www.facebook.com/RGB.dj

► SQB2 [Olsztyn / Wwa]
Pod wpływem ciśnienia, i palety barw, postanowił szperać na półkach z Vinylami, okładki płyt z muzyką Reggae były inspiracją nie tylko do oglądania... Od tamtej pory ciśnienie wzrasta, a przesłanie JAH! RASTAFARI jest nie odłącznym elementem dźwięków podczas dynamicznej selekcji SQBA! Stara się jak tylko może, kombinuje, przekręca i majsterkuje. Wymiata junglami tak, że sufit spada.
Konkret na 300%

► MRUFIGONE [v]lepvnet / Wwa
Dubstep-er, break-er, drumnbass-er.
Kocha muzykę, żyje nią i oddycha.
Wszelkie emocje z tym związane wypuszcza w eter.
Jest zupełnie nowym i młodym grajkiem na scenie.
Posługuje się wyłącznie komputerem, propagując w ten sposób zabawę muzyką nawet w domowych czy garażowych warunkach,
dla wszystkich!
W Cdq zaprezentuje gorący koktajl brytyjskich gatunków. 

(c) 2009 Centralny Dom Qultury Materiały dla prasy
Podaj swój e-mail aby otrzymywać informacje o wydarzeniach:

Jestesmy rowniez na Twitterze: