19.01.2013 VAMPIRIADA vol. 156 RAMMSTEIN EDITION

2 SALE: GŁÓWNA - RAMMSTEIN & DI, GÓRNA - CYBERIADA

RAMMSTEIN jako jedna z najbardziej kultowych i rozpoznawalnych kapel szeroką pojętej muzyki metalowej działa na rynku alternatywnym od 1993 roku i ma na swoim koncie 6 albumów studyjnych, 13 singli, 2 albumy live, 4 albumy DVD. To zespół, którego nie trzeba reklamować, i muzyka której nie sposób pominąć. Potrafią jak żaden inny zespół metalowy przekraczać granice pojęcia sztuki i tworzyć alternatywę dla alternatywy. Dzięki swojej energii, kreatywności i dynamice zyskali sobie wiernych fanów na całym świecie..
Oprócz dużej dawki RAMMSTEINA tradycyjnie będziecie mogli bawić się przy muzyce szeroko pojętego DI: gothic rock, dark wave, gothic metal, cold wave, 80's, industrial rock, EBM, futurepop, synthpop, dark electro, harsh, aggrotech, alternative rock.

ATRAKCJE jakie czekają na Was z okazji edycji RAMMSTEIN 19 stycznia w KLUBIE CDQ to przede wszystkim:

+++ Promowanie najnowszego DVD RAMMSTEINa "VIDEOs 1995-2012", które zawiera wszystkie videoclipy zespołu z lat 1995-2012 oraz absolutnie wyjątkowe materiały „Behind the scenes”, które nierzadko pokazują nie znane do tej pory oblicze Rammsteina

+++ Oprócz pokazu najnowszego DVD przez całą noc wyświetlane będą fragmenty koncertów, zdjęcia oraz wizualizacje związane z działalnością R+

+++ Usłyszycie wiele zaskakujących, niszowych remixów dobrze Wam znanych kawałków R+

+++ Podczas tej edycji odbędzie się również powtórka VampArt-2, gdzie artysta skrywający się pod pseudonimem "Nikodem44" przedstawi nam w pełni swój kunszt prac z gatunku rysunek/malarstwo.

+++ Pomyśleliśmy również o fanach cięższej elektroniki - na górnej sali odbędzie się kolejna już edycja CYBERIADY, na której będziecie mogli pobawić się przy muzyce z gatunków: EBM, harsh, dark electro, aggrotech

+++ Niezapominając o jubileuszu 50 urodzin lidera R+ Tilla symbolicznie wniesiemy kielichy za zdrowie jubilata, wspólnie przemierzając przestrzeń muzyczną ostatnich 17 lat twórczości zespołu ;)))

Najlepsze bity i riffy tradycyjnie mixować będą dla Was:

Gothzilla
endżi
Tina Rush
LV-426
MrEmpath

DOJAZD: metro, stacja: Dworzec Gdański + 2 przystanki tramwajem w stronę Ronda Radosława (CH Arkadia), klub mieści się 2 minuty spacerkiem od przystanku rondo Radosława. Dodatkowo pasują wszystkie tramwaje i autobusy zatrzymujące się przy CH Arkadia (Rondo Radosława).

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!
EKIPA V I CDQ

Info

Start: 20:00
Wstęp: 10zł


vamp 156
(c) 2009 Centralny Dom Qultury Materiały dla prasy
Podaj swój e-mail aby otrzymywać informacje o wydarzeniach:

Jestesmy rowniez na Twitterze: