17.06.2011 (piątek) NO CONFESSION

Info

Start: 21:00
Wstęp: 15 zł 

NO CONFESSION

Jak długo można krążyć pomiędzy Centrum, a Pragą? Ile razy słuchać tych samych składów, w takiej samej konfiguracji, w tym samym miejsc? W końcu coś nowego! Jedyna taka okazja, aby wysłuchać gorącego mixu młodych polskich projektów i producentów muzyki elektronicznej ze znanymi kolektywami DJ-skimi! DOŚĆ NUDNYCH KLUBOWYCH IMPREZ, pora na NO CONFESSION! 

Grzeczność także jest nudna. Czasami można sobie na nią pozwolić, ale sezon letni rządzi się własnymi prawami. Jego żywioł to pot, krew, niebezpieczne związki i walki kogutów Wysoka temperatura zabija zdrowy rozsądek, podsyca żądze, rodzi drobne i większe grzeszki. Skandale wiszą w powietrzu. Pozwalamy sobie na więcej.

17 czerwca w CDQ witamy lato rozpustą, swawolą oraz tłustymi basami! Zasady moralne zostawcie w domu, tego dnia złamiemy je wszystkie! Słupki rtęci na parkiecie osiągną zawrotne wartości, a atmosferę podkręcą dodatkowo apetyczne wizuale.

Na pokuszenie powiodą nas młode polskie projekty elektroniczne, które w energetycznym, wyzywającym stylu rozpalą nasze zmysły do czerwoności. Zagrają: 

PCTV

Ile razy słyszeliście, że „młodzi i zdolni”? Dość tych bzdur. Gdyby PCTV miał się reklamować hasłami rodem z oglądanych przez gospodynie w średnim wieku telewizji śniadaniowych, grałby covery Bajmu, a nie bezkompromisowy hałas w klimatach new rave. Jednoosobowy projekt Marcina Płatka to głośna, taneczna złość, pod którą kryją się nadzieje, rozczarowania i namiętności (ta najintensywniejsza skierowana niezmiennie jest ku Crystal Castles). Częstochowianin grał już między innymi przed Pogodno, Muchami i L.Stadtem, ma też na koncie serię samodzielnych koncertów, podczas których udało mu się obrazić kilka znanych osobistości. Pierwsze oficjalne EP „Horrordisco” ukazało się w czerwcu 2009 roku, na przestrzeni następnych miesięcy pojawiały się kolejne single, między innymi „Karmel”, „51/Glazz” i „Cold”. Jak się okazało, kawałki ruszają nie tylko podekscytowane negatywnymi emocjami modnie ubrane nastolatki z wylansowanych ulic dużych miast, ale też bardziej rozwinięte formy życia. Cokolwiek się dzieje, to dopiero początek.

http://pctvmusic.blogspot.com/

DAZED

Są młodymi artystami próbującymi zmienić polską scenę muzyki elektronicznej, tworząc od zera autorskie utwory, grając live acty i live remixy. Ich misją jest stworzenie muzyki, której poziom nie będzie odbiegał od artystów z Paryża, Berlina, czy Londynu. Projekt "Dazed" powstał na początku 2010 roku i od tego czasu członkowie poświęcają cały swój wolny czas na pracę w homestudio, które cały czas udoskonalają.

http://soundcloud.com/dazedbeats

BALBIN 

Przygoda z muzyką zaczęła się u niego dosyć wcześnie, już w przedszkolu wykazywał się niezwykłymi zdolnościami wokalnymi śpiewając na cały głos piosenkę "kundel bury". Kariera przyszłego śpiewaka operowego skończyła się jednak z pierwszym otwartym pudełkiem klocków lego . Kilkanaście lat później kiedy udało mu się wyjść z uzależnienia zaczął nową drogę , zainteresował się djką i tak pod opieką czułą opieką znajomych z HHM i Spoxa, na dobre wpadł w wir klubowych brzmień. Cechuje go popowa wrażliwość i dobre wyczucie parkietu ale kiedy trzeba potrafi też mocno przypierdolić.

Grał u/z boku takich wymiataczy jak Chewy Chocolatte Cookies, Jaymo and Andy George, Belzebass, Canblaster, Tom Staar nie zapominając o rodzimych HHM, Spoxie, Hoaxie, Mentalcutcie Viadrinie, Dectar czy Alcowhorach. 

GAMES PEOPLE PLAY  

Młode warszawskie duo oscylujące między nową falą i elektroniką. Łączą w swojej muzyce gitary, klawisze i syntezatory, całość ozdabia charakterystyczny wokal damskiej strony duetu. Swobodnie przechodzące od agresywnego new rave’a do spokojnego klimatycznego synthpopu, połączone z inspiracjami teatralnymi i wizualizacjami, ich występy zamieniają się w głośne audiowizualne performance’y. Jak ujmował to Freud: sublimują ciężkie emocje w czystą sztukę, demonstrując absurd świata w tekstach, muzyce, wizualach. Można to nazwać estetyką rozpaczy. A podczas ich występów - nikt nie stoi spokojnie.

www.myspace.com/gamespeopleplayband

ELECTRIC FITNESS 

Electric Fitness a.k.a. Karel Goldbaum, warszawski producent funky electro. Łączy mocne brzmienia z trashowymi melodiami i harmoniami. Wydał dwie EPki: darmowe demo Electric Fitness First Promo i The Electrics.

www.myspace.com/electricfitness

 

Nieumiarkowanie w jedzeniu i piciu zapewnią demoralizujące promocje na barze.

Przyjdź 17 czerwca i pozwól sobie na więcej.

UWAGA!! 3 pierwsze niegrzecznie ubrane osoby wchodzą za darmo!

W czym smaku nie czujesz, w tym grzechu nie masz…

(c) 2009 Centralny Dom Qultury Materiały dla prasy
Podaj swój e-mail aby otrzymywać informacje o wydarzeniach:

Jestesmy rowniez na Twitterze: