17.01.2014 Cegiełka dla Bartka

Numer konta fundacji:
89 8944 0003 0000 2088 2000 0010 - tutyłem: Dla Bartosza Dzienkiewicza

Najpierw garść bolesnych faktów: 12 sierpnia 2013 r. w wyniku nieszczęśliwego wypadku na Mazurach Bartek MesBrutah Dzienkiewicz doznał urazu odcinka szyjnego kręgosłupa C3-C6 z tetraplegią (paraliż czterokończynowy), stłuczenia rdzenia kręgowego oraz licznych obrażeń wewnętrznych. Po 2 miesiącach pobytu na Oddziale Intensywnej Terapii w Olsztynie i w Warszawie skierowano go na intensywną rehabilitację do Ośrodka w Konstancinie. W tej chwili jego stan jest stabilny, nasz przyjaciel jest w pełni świadomy. Wymaga opieki osób trzecich, są przy nim mama i dziewczyna Justyna oraz odwiedzają go znajomi.

A teraz do rzeczy: Bartek ani na chwilę się nie poddał i my- jego przyjaciele również. Otwieramy cykl akcji, wydarzeń i imprez, które mają na celu wielką kumulację wsparcia dla Bartka. Wierzymy, że osiągniemy efekt kuli śnieżnej i zmobilizujemy całą klubową Warszawę do pomocy. Odzew środowiska jest ogromny, każdy kto miał z Bartkiem do czynienia poznał go z najlepszej strony i od razu przystąpił do działania. A poznać Bartka w warszawskiej "klubówce" nie było trudno, gdyż jak mało kto działał na wielu polach, jako DJ, producent, akustyk i dobra dusza, na którą zawsze można było liczyć.

Pierwsza impreza w Powiększeniu okazała się sukcesem. Gramy dalej! 
W CDKu zagrają między innymi:

Dancehall Masak-Rah
Fatty Fatty
Global Diggers reggae edycja
Joint Venture Sound System
Kushinda Sound (skieRAS i Szprancyl)
Lady Small
Mystic Dubs
Pass the Chalice
SingleDread
Skadyktator
Tisztelet Sound 
Wujek Marek (Riddim Brothers)
Zjednoczenie sound system
6T's Club

Lista się rozrasta!


Chętnych do wsparcia muzycznego wsparcia mamy znacznie więcej. Kolejne wydarzenia odbędą się już niebawem. Dalsze plany się klarują.

Wypatrujcie bieżących wieści na facebook.com/dlabartka i zgłaszajcie się, jeżeli chcecie dołączyć do akcji - Wy wszyscy: DJe, muzycy, kluby, puby, restauracje, akustycy, PRowcy, dziennikarze, koledzy, koleżanki., klubowicze, zajawkowicze. WSZYSCY DLA BARTKA.

Wstęp - 20 PLN, całość zebranych pieniędzy zostanie przekazana na rzecz Bartka, na rehabilitację i specjalistyczny sprzęt a także przystosowanie mieszkania do nowych warunków życia

(c) 2009 Centralny Dom Qultury Materiały dla prasy
Podaj swój e-mail aby otrzymywać informacje o wydarzeniach:

Jestesmy rowniez na Twitterze: