16.11.2013 Printimus 2013

 

 

REJESTRACJA:
http://www.flippery.com.pl/mp2013 

XII Qulturalne Mistrzostwa Polski
w Grze na Flipperach

Printimus 2013

Na fali oldschoolu i mody vintage coraz wyraźniej wracają elektronicznomechaniczne, zręcznościowe maszyny do grania zwane flipperami. Ich fani z całej Polski, a także spoza niej, po raz dwunasty spotkają się 16 listopada w naszym klubie mistrzostwach. Na Printimus 2013 – XII Qulturalnych Mistrzostwa Polski w Grze na Flipperach liczba uczestników będzie ograniczona – limit wynosi 96. Jest to spowodowane stale zwyżkującą frekwencją tak na tym najważniejszym rodzimym turnieju, jak i na innych.

Come back tych maszyn widać również po ciągle rosnącej liczbie odwiedzin na stronie internetowej głównego organizatora, czyli Polskiego Stowarzyszenia Flipperowego:www.flippery.com.pl .

Poza turniejem głównym odbędą się aż cztery towarzyszące! Będą to:

CKM.PL Czar Par – rodzaj debla na wesoło, gra w parze na jednej maszynie, każdy gracz obsługuje jeden przycisk łapkowy

Hula Kula & Trefl Junior and Novice Cup  - dla dzieci i młodzieży do lat 18 udział BEZPŁATNY (nawet jeśli nie zagrają w mistrzostwach) oraz tych pełnoletnich uczestników mistrzostw, którzy odpadną po eliminacjach do MP, a były to ich pierwsze zawody zaliczane do światowego rankingu flipperowego WPPR (nawiasem mówiąc wszyscy uczestnicy mistrzostw zostaną na nim sklasyfikowani!)

Pixel Heaven Klasyk – na dwóch zabytkowych elektromechanicznych maszynach

Techland Fun – FunHouse Contest – o najlepszy wynik na  flipperze FunHouse, który jest motywem przewodnim plakatu mistrzostw

Udział we wszystkich czterech turniejach towarzyszących jest dla zawodników mistrzostw bezpłatny, inni chętni płacą po 10 zł za grę w każdym z nich (poza turniejem juniorów i żółtodziobów, w którym niepełnoletni mogą wziąć w udział za darmo!).

Została przygotowana masa trofeów i nagród od sponsorów tytularnych i innych, w tym gry tak komputerowe, jak i bardziej tradycyjne, zegarki, wejściówki do centrum rozrywki. Trafią one głównie do najlepszych, ale nie tylko, gdyż wszyscy uczestnicy mistrzostw wezmą udział w superloterii z nagrodami oraz dostaną sporo przeróżnych pamiątek.

Oczywiście co najbardziej spektakularne jak zawsze, a więc po raz dwunasty nowy mistrz Polski dostanie flippera! Więcej na stronie PSF-u

(c) 2009 Centralny Dom Qultury Materiały dla prasy
Podaj swój e-mail aby otrzymywać informacje o wydarzeniach:

Jestesmy rowniez na Twitterze: