16.09.2011 (piątek) DUB BANGERS - HEAVY BASS RELEASE V.6

Info

Start: 22:00
Wstęp: 10 zl 

LUBISZ DOBRĄ MUZĘ?
SZUKASZ MOCNYCH WRAŻEŃ?
CHCESZ SIĘ ZABAWIĆ JAK NIGDZIE INDZIEJ?

Jest jedna odpowiedź - DUB BANGERS -

DUB BANGERS, to comiesięczna dawka soczystego basu w stolicy. Oprócz lokalnej brygady, zapraszamy dla Was producentów i DJ z całego kraju tworzących scenę dubstep. Gig odbędzie się kultowym dla muzyki elektronicznej klubie - w CDQ.

SZÓSTA EDYCJA ZOBOWIĄZUJE, WIĘC ZA KONSOLĘ WBIJAJĄ:

▲▲ DUBSKNIT ▲▲
// DOBREBITY.PL / KRK

Jako jeden z nielicznych w tym kraju, jest znawcą języka, który służy uzyskiwaniu pożądanego gatunku muzycznego. Jest niezwykle skromny, choć nie ulega wątpliwości, iż śmiało mógłby skonstruować dobrą płytę, posługując się tylko dźwiękami kawałków żywności, figur geometrycznych i śladów zwierzęcych. Ci, którzy znają jego twórczość, wiedzą, iż potrafi skomponować niemalże wszystko….choć w tym przypadku wszystko przed nami, a tymbardziej tymi, którzy go jeszcze nie znają!
wg future-bass.pl: “to jeden z najlepiej zapowiadających się producentów tego roku !” 
http://soundcloud.com/dubsknit

▲▲ TOCZNIQUE ▲▲
// DOBREBITY.PL / KRK

Dejot i promotor.Pierwsze gramofonowe manewry uskutecznił w 2009 roku kiedy to pod czujnym okiem DJ’a HWR’a szkicował swój własny styl (“Pado turntejblista”). Jego sety to “sroga” mieszanka gatunków okraszona skreczami.W zależności od okoliczności i nastroju za każdym razem stając przed gramofonami stara się wprowadzać na parkiecie totalny chaos łamiąc przy tym wszelkie reguły.
http://soundcloud.com/tocznique

dodatkowo miażdżące dubzy odpali też:

▲▲ ROOTSHOT ▲▲
// WASTEOVER / WWA

Ostre sety, konkretne brzmienia. Przygodę zaczął w Sztokholmie, tam spragnione mocnego basu nimfy skłoniły go do przejęcia mixera. Robi zamieszanie! Strzela bulletami o kalibrze nie mniejszym niż 70 bpm. Kałasz miotający broken beaty i jungle. Atakuje dubstepem, a niedostymulowanych wbija w grunt masywnym d'n'b. Penetrował dźwiękiem i bity siekał na niezliczonej ilości imprez m.in. w CDQ, Saturatorze, 5-10-15, na Elbie, 3 Kolorach, Śnie Pszczoły...spędy nad Wisłą i fabryczne undergroundy muzyczne - też jego sprawa, więc...nie ma zlituj. Będzie balanga!
http://www.facebook.com/ROOTSH0T
http://www.myspace.com/ROOTSHOT
http://soundcloud.com/root-shot

▲▲ MRUFIGONE ▲▲
// [v]LEPVNET / WWA

Dubstep-er, break-er, drumnbass-er.
Kocha muzykę, żyje nią i oddycha.
Wszelkie emocje z tym związane wypuszcza w eter.
Jest zupełnie nowym i młodym grajkiem na scenie.
Posługuje się wyłącznie komputerem, propagując w ten sposób zabawę muzyką nawet w domowych czy garażowych warunkach, dla wszystkich!
W CDQ zaprezentuje gorący koktajl brytyjskich gatunków.

▲▲HR4PS ▲▲
// SUBLEVEL2 / WWA

konkretny wariat, nieuznający barier w zabawie, zwolennik najtłustszych bitów i najpotężniejszego basu, inwestujący 90% swojej pensji w muzykę. Skupiony na najtłustszych zdobyczach dubstepu. U niego zamawiamy tylko „na grubym, na ostro”.
http://soundcloud.com/hr4ps


DUB BANGERS... możesz myśleć petarda, lecz to tylko namiastka mocy, która wysadzą podłogę w powietrze. Cały arsenał gramofonów, samplerów i efektorów już czeka na odpalenie w piątek 16 września.

▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲
SUPPORTED BY: NOT 4 TOYS & RADIO KAMPUS
http://not4toys.pl/
http://not4toys.blogspot.com/
http://www.facebook.com/pages/Not4toys/181382685481
http://radiokampus.waw.pl/

(c) 2009 Centralny Dom Qultury Materiały dla prasy
Podaj swój e-mail aby otrzymywać informacje o wydarzeniach:

Jestesmy rowniez na Twitterze: