16.06.2011 (czwartek) Koncert Undergrunt, Yelling Paradox i Saturday Tea

Info

Start: 20:00
Wstęp: 5 zł


Plakat
 Plakat
PlakatPlakat

Undergrunt

Undergrunt  to trzy osobowy skład grający muzyką  inspirowaną punk rockiem rodem z  Kalifornii. Zespół gra już od prawie 10 lat i  ma na swoim koncie dużo  autorskiego materiału i koncertów. Undergrunt zdobył 3  miejsce w programie telewizyjnym "Nowa Generacja", a teraz promuje swoje nowe Demo.
http://www.undergrunt.pl/

Yelling Paradox

Jesteśmy niezależnym zespołem, który robi muzykę, jaką chce. Gramy muzykę na pograniczu garage, punk, hard rock z elementami psychodeli. Pierwszy koncert pod szyldem YP zagraliśmy na Przeglądzie Zespołów  Blues-Rockowych 2010. Zagraliśmy same swoje utwory, pokazując nowy styl.  W nagrodę za drugie miejsce nakręciliśmy teledysk do "Martyrologii", którego reżyserem był Jacek Wiśnicki z Fundacji Plaster. Od połowy listopada gramy z nowym perkusistą - Timurem.
http://www.myspace.com/thedogsocks

Saturday Tea

The Saturday Tea, to trzech zawodników, którzy nie uznają kompromisu.Ich brudna muzyka to garażowy punk rock i niefrasobliwe improwizacje.Dodatkowo, charakteryzują się nieprzeciętną energią w trakcie występówscenicznych, nie pozostawiając nikogo na sali obojętnym.
http://www.youtube.com/user/TheSaturdayTea

(c) 2009 Centralny Dom Qultury Materiały dla prasy
Podaj swój e-mail aby otrzymywać informacje o wydarzeniach:

Jestesmy rowniez na Twitterze: