14.04.2012 (sobota) PSYCOLAB. with ABSOLUM LIVE

Info

Start: 21:00
Wstęp: 30 zł 

Line up:
Psychedelic Stage:

ABSOLUM LIVE (3d Vision Rec/France-Ibiza)
Mabeat
Bongo
Havaya
No Logic
Leo Rafen


 

Chill-Out:
Damon
Bongo
Ochen
Kwieq
Havaya


Christof Drouillet to bez wątpienia jeden z weteranów sceny psychedelic na Świecie. Pochodzący z Paryża a mieszkający obecnie na Ibizie Christof , swoją przogodę z elektroniką rozpoczął już w 1988 roku tworząc utwory muzyczne z gatunku New Wave. W 1994 założył wraz ze swoim przyjacielem Frederikiem Holyszewskim(Deedrah) kapelę Transwave, z którą przez 3 lata wydali 3 albumy oraz 7 ep’ek na roznych francuskich oraz brytyjskich labelach, co dało im niesamowity rozgłos i zaowocowało niezliczoną liczbą występów na całym Świecie. W 1996 roku rozpoczął swój solowy projekt pod nazwą Absolum i od razu wytyczył nowe scieżki w muzyce Psytrance – przez wielu nazywany Ojcem Chrzestnym Hi-Tek Psytrance, Raja Ram kiedyś skwitował jego muzykę mniej więcej tak : „Hitek...precyzyjne kompozycje skomplikowanych, dzikich, ostrych dzwiekow.Miazdzacy czaszkę, frenetyczny szał wysokich tonów rozpuszczający podeszwy butów.....",cokolwiek by to miało znaczyć .
W 1998 roku zaklada razem z Cedrikiem Talamasca pierwszą francuską oficynę skupiającą się tylko na wydawnictwach z gatunku psychedelic Trance o nazwie 3D Vision Records z siedzibą w Paryżu, ktorą po kilku latach przejmuje na własność i przeprowadza się na Ibizę. Jest też fundatorem IBZ Recordingz, która skupia takich artystów jak UMEK, Norbert Davenport, Olivier Giacomotto, Tomcraft oraz Alex di Stefano.
Absolum wydał dwa albumy, pierwszy „Wild” w roku 2001 oraz „Inside the Sphere” w roku 2004. Pozatym ma na swoim koncie wiele ep’ek i róznych kompilacji, ciągle odkrywa nowych artystów, współtworzy z takimi postaciami jak Painkiller, Lost & Found, Smashed, Ex-Gen, Azax Syndrome, Concept i wieloma innymi. Kilka lat temu reaktywowali wraz Deedrah projekt Transwave, z którym wydali już 2 kolejne albumy.
Nie ma takiego festiwalu, na którym Christof by nie gościł, czy to jako Absolum, czy jako Transwave. Nadszedł czas na Polskę, konkretnie na Warszawę. Dzień 14.04.2012, stołeczny klub CDQ- jeśli nie chcesz przegapić występu live legendy sceny Psytrance, nie może Cię tam zabraknąć!! Na dwóch scenach zagrają dla Was znani DJe, na dole zagramy szybko i momentami jeszcze szybciej, na górze wolno i relaksująco. Na dwóch scenach znany i lubiany soundsystem HK Audio więc możecie spodziewać się potężnego a zarazem czystego transu. Za udekorowanie klubu odpowiada MAE Deko Team, które przygotuje specjalne dekoracje na ten event, także tej nocy CDQ nie będzie wyglądał jak CDQ. Na miejscu również będzie można się posilić za sprawą Chaishopu Leśnej Szajki. Niech Moc będzie z Wami i widzimy się na miejscu!!!

(c) 2009 Centralny Dom Qultury Materiały dla prasy
Podaj swój e-mail aby otrzymywać informacje o wydarzeniach:

Jestesmy rowniez na Twitterze: