13.09.2012. The World/Inferno Friendship Society + MIRAŻ (WAWA)

The World/Inferno Friendship Society (US)

INFO O ZESPOLE:
The World/Inferno Friendship Society (znani także jako "World Inferno" lub "The Inferno") to kapela z Brooklinu w Nowym Jorku. Ich styl to połączenie punk rocka, soulu, muzyki klezmerskiej i jazzu - klasyczne punkowe instrumentarium uzupełniają instrumenty dęte i klawiszowe.
Zespół/kolektyw liczy ponad 30 członków, ale zwykle na scenie jednocześnie pojawia się od siedmiu do dziesięciu muzyków. Jedynym stałym członkiem grającym w World Inferno od momentu zawiązania się grupy jest charyzmatyczny wokalista Jack Terricloth. Terricloth znany jest z sarkastycznych komentarzy wygłaszanych ze sceny, często dotyczących polityki, a gdy nie śpiewa w zespole, prowadzi działalność wywrotową na polu literatury
http://www.jackterricloth.net/
Zbierzmy do kupy wszystko to co wiemy i potrafimy zrobić i nie walczmy już dalej w samotności. To czego potrzebujecie, aby coś zmienić to gang. Nikt z nas nigdy nie chiał wstąpić do wojska - chciliśmy zostać porwani przez cyrk. Ten cyrk kopie właśnie w twoje drzwi - to dziewczyny, chłopaki i orkiestra Bennego Goodmana grająca w PIEKLE.
Wbijajcie!!!

http://www.worldinferno.com
https://www.facebook.com/worldinferno
http://www.youtube.com/watch?v=Xcz4GKbTaxI

Info

Start: 20:00
Wstęp: trwa ustalanie...


MIRAŻ
punk rock (WWA)
http://www.myspace.com/mirazgirls

Miraż to 4-osobowy dziewczęcy punkowy skład z Warszawy, który warszawska publiczność bardzo dobrze zna. Dziewczyny rozgrzewają się przed nagraniem długo oczekiwanej płyty długogrającej na którą każą nam czekać zdecydowanie za długo.

(c) 2009 Centralny Dom Qultury Materiały dla prasy
Podaj swój e-mail aby otrzymywać informacje o wydarzeniach:

Jestesmy rowniez na Twitterze: