13.05.2011 (piątek) RAGGAMOOVA & GOOD REVISION - KONCERT

Info

Start: 21:00
Wstęp: 10 zł


RAGGAMOOVA


 

Zespół w obecnym składzie istnieje od 2008r. Tworzą go muzycy dotąd udzielający się w innych formacjach (Stage of Unity, Pan Profeska, Raggamoova), z dużym doświadczeniem scenicznym.

Na przełomie 2008/2009r. w studiu AS One nagraliśmy maxi-singiel pt. "Bez granic". Zawiera on 6 pogodnych utworów w klimacie reggae.

Wciąż gramy, wymyślamy, poprawiamy i koncertujemy, w składzie:

wokal, gitara - Piotr "Pitter" Gałązka
perkusja - Artur Decyk
klawisze - Łukasz Bytner
gitara - Artur "Pavian" Brzozowski
bas - Michał Szemis

GOOD REVISION


 

Zespół rozpoczął działalność w 1996r. z inicjatywy Piotra Gałązki (gitarzysty, wAddokalisty, obecnie również zespołu „Pan Profeska”), Tomasza Gonciarza (perskusisty) oraz Pawła Urbańskiego (basisty), niemal od razu zyskując rozgłos i przykuwając uwagę fanów muzyki reggae. 

W 98r. nagraliśmy w warszawskim studiu  MANTA pierwszy materiał pt. „Natural Vibrations”, którego pojawienie się zaowocowało licznymi koncertami w klubach, a wkrótce również na scenach festiwalowych, m.in. na Woodstock, Festiwalu Muzyki Dobrej, podczas Studenckich Spotkań Kulturalnych czy Reggae na Piaskach. 

Potencjał muzyczny oraz nieustająca przychylność publiczności dały nam możliwość wystąpienia u boku takich grup, jak Armia, Izrael, Tymoteusz (2TM2,3), Habakuk, Stage of Unity, Houk, Jaffa Namuel, Pidżama Porno, Orkiestra na Zdrowie, Tlen i in. podczas licznych tras koncertowych i przeróżnych większych lub mniejszych imprez w całym kraju.  

Druga płyta, zatytułowana „Trust” powstała w 2003r. w studiu „Psalm”. Łączy ona w zaskakującą całość różne style i gatunki muzyczne - ska, reggae, hard core, punk. 

Zespół GR nie przestawał  koncertować, również za granicą, a w efekcie nieustającej pracy na przełomie 2008/2009r. pojawił się maxi-singiel pt. „Bez granic”. Zawiera on 6 pogodnych utworów w klimacie reggae. 

Zagraliśmy wspólnie ponad 300 koncertów. 

Wciąż gramy, wymyślamy, poprawiamy i bawimy się profesjonalnie muzyką, obecnie jako Good Revision, w składzie: 

wokal, gitara - Piotr „Pitter” Gałązka
perkusja - Artur Decyk
klawisze – Łukasz „Lukas” Bytner
gitara – Artur ”Pavian”  Brzozowski
bas – Michał Szemis

(c) 2009 Centralny Dom Qultury Materiały dla prasy
Podaj swój e-mail aby otrzymywać informacje o wydarzeniach:

Jestesmy rowniez na Twitterze: