13.05.2010 – Bitwa komiksowa + Free The Electronic

Info

Start: 20:00
Wstęp: wolny


Plakat
 Plakat
PlakatPlakat

Zagrają:
Free The Electronic (Wojtek Ziniewicz, Maed, S.Q., Te-Mathic, TikTak + goście)
http://www.myspace.com/freetheelectronic
Pawlak (atmosferyczny drum’n’bass)
http://16wersow.pl/subtopia/mix/Subtopia_promo_video_-_Pawlak.mp3

Ostatnia bitwa eliminacyjna, a tym samym ostatnia szansa dostania się do Wielkiego Finału Ligi Bitew Komiksowych, który odbędzie się 28 maja. Przed bitwą wykład poświecony komiksowi undergroundowemu poprowadzi Paweł Timofiejuk.

Podczas pojedynków rysowników set zagra Pawlak, zaś po pojedynkach zapraszamy na elektroakustyczny jam – Free The Electronic.

Czym jest bitwa komiksowa?

To pojedynki 1 na 1 rysowników na klubowej scenie. Każdy z rysowników ma do dyspozycji sztalugę, papier o wymiarach 100x70 cm, marker i parę minut czasu, a ich zadaniem jest stworzyć jak najlepszą pracę. Może to być pojedynczy kadr lub kilka kadrów - liczy się przede wszystkim kreatywność. Wygrywa tylko jeden rysownik, ale każdy z nich ma możliwość zaprezentowania swoich umiejętności, pomysłowości, poczucia humoru, wrażliwości oraz że komiks nie taki straszny jakim go malują.

Przykładowa bitwa: http://www.dailymotion.pl/swf/x82j63

Zgłoszenia do udziału w bitwie:

Zgłoszenia do udziału w bitwach należy kierować e-mailem na adres: komiks@16wersow.pl . W tytule proszę wpisać „bitwa komiksowa”, zaś w treści podać: imię, nazwisko, ew. pseudonim artystyczny, wiek, telefon kontaktowy, e-mail. O zapisie decyduje kolejność zgłoszeń.

Więcej informacji na:
http://ligabitewkomiksowych.pl/

(c) 2009 Centralny Dom Qultury Materiały dla prasy
Podaj swój e-mail aby otrzymywać informacje o wydarzeniach:

Jestesmy rowniez na Twitterze: