12.08.2009 (środa) Mazowiecka Scena Muzyczna: Siła Woli

Wystąpią: Relayer

http://myspace.com/mazowieckascenamuzyczna

Relayer
 Relayer
RelayerRelayer

RELAYER

Wokal – Paulina Wiedeńska
Gitara – Artur Kuran
Klawisze – Marcin Machnicki
Bas – Michał Szergiel
Perkusja – Mateusz Walewski

Zespół w powyższym składzie funkcjonuje od 2008 roku.  
Każdy z nas słucha różnej muzyki, wszystkich jednak łączy zamiłowanie do rocka progresywnego lat 70 – w sczególności do takich grup jak; Yes, Genesis, King Crimson, Emerson, Lake and Palmer. Inspirujemy się również jazzem, muzyką klasyczną, a także muzyką świata. 
Pochodzimy z Warszawy i Kielc, ale wszyscy gramy, mieszkamy i uczymy się w stolicy. Każdy z nas występował już na scenie, jednak nigdy jako Relayer w obecnym składzie.

 

 

Siła Woli

Mazowiecka Scena Muzyczna zaprasza zespoły które mają swoje sale prób na terenie dzielnicy Wola do udziału w letnim projekcie „Siła Woli”

W ramach projektu Mazowiecka Scena Muzyczna przygotowywanego przez Fundację Kopalnia Złota w okresie od 22 lipca do końca września inicjujemy cykl koncertów „Siła Woli” prezentujących potencjał muzyczny rodzący się podczas prób w licznie zlokalizowanych na Woli salach prób, studiach, kanciapach itp. Projekt Siła Woli adresujemy przede wszystkim do młodych zespołów, które nie maja za sobą jeszcze znaczących sukcesów fonograficznych. 

Zapraszamy wszystkie zespoły, które próbują na terenie dzielnicy Wola do udziału w koncertach odbywających się w każdą środę, począwszy od 22 lipca, aż do końca września. 

Zgłoszenia prosimy nadsyłać na adres mailowy msm@cdq.pl

Info

Start: 20:00
Wstęp: wolny


(c) 2009 Centralny Dom Qultury Materiały dla prasy
Podaj swój e-mail aby otrzymywać informacje o wydarzeniach:

Jestesmy rowniez na Twitterze: