11.05.13 BITCH, PLEASE! Divines + Noodle Inc + Dragon Candy

Queerowe Centrum Społeczne ma zaszczyt zaprosić na imprezę benefitową Marszu Szmat!

Marsz już niedługo, a nic nie wprawi Was w nastrój tak skutecznie jak dobra, queerowa impreza. Wypróbujmy zatem swoje "dziwkarskie" przebrania i najwyższe szpilki i zaprawmy się w boju szalejąc na parkiecie klubu CDQ na Burakowskiej 12!

Zagrają dla nas:
...
DIVINES - Wyznawcy Johna Watersa, duchowo połączeni z Edem Woodem, bajeczni, ekstrawaganccy, prześmiewczy, zawsze w wytwornie złym guście - warszawski projekt Divines to żywioł, który łączy w swojej muzyce najnowsze dokonania elektroniki, niekończące się frazy melodyjnego popu, klasyczne bujające disco oraz mocny, drapieżny funk. Zbudowany na gruzach formacji games people play, zadebiutował w lutym energetycznym singlem "Neverending stories". W maju ukaże się ich pierwsza, kilkuutworowa EP – The Decisive Moment. W skład zespołu wchodzą warszawski producent Talented Mr. Peter, perkusista Mikolaj oraz charyzmatyczna wokalistka Lulu.
http://www.facebook.com/divinesmuzik
http://www.youtube.com/divinesmuzik
https://soundcloud.com/divinesmuzik

NOODLE INC - Dwie kluseczki, zamknięte w podziemnym studiu, przez rok szkicowały piosenki. W transie rytmu ziemi, słuchając kapiącej wody i wrastających korzeni tworzyły muzykę, lawirując pomiędzy reggae, rockiem i elektroniką. W końcu, u kresu sił, zostały przypadkiem odnalezione przez dwóch zgłodniałych przyjaciół-poszukiwaczy Michała Gaguckiego (Orbita Żoliborz) i Marka Twardowskiego (Sedativa). Wypuszczone na światło dzienne uformowały nową porcję Noodli na żywo.
https://www.facebook.com/noodleincband
http://www.myspace.com/noodleincorporated

DRAGON CANDY - Jedyny w swoim rodzaju DJ miksujący najnowsze hity, stare przeboje i muzykę z reklam! 
 
Po występach oczywiście całonocna taneczna balanga
UWAGA! Osoby przebrane za "szmaty" wchodzą za 5 zł ! 

(Interpretacja przebrania "szmaty" dowolna. Cały dochód z imprezy przeznaczamy na organizację Marszu Szmat oraz imprez towarzyszących)

Info

Start: 22:00
 Wstęp: 10zł / 5 zł


(c) 2009 Centralny Dom Qultury Materiały dla prasy
Podaj swój e-mail aby otrzymywać informacje o wydarzeniach:

Jestesmy rowniez na Twitterze: