11.01.2013 Karnawał Bassu: STC TABAKO, dj Krzak, Syntopa

Niesamowite połączenie kolekcji dźwięków dwóch selektorów: Syntopa (Mystic Dubs) i Dj Krzak (Zjednoczenie) zapewnią podróż przez basowe brzmienia dubstepu, jungle, dnb, reggae, hiphopu itd. Swoisty karnawałowy mash-up pełną gębą!

Atrakcją wieczoru będzie występ składu STC TABAKO, który prezentuje muzykę dubstep i dnb na żywo przy użyciu perkusji, trąbki i zaawansowanej elektroniki!

=== STC TABAKO ===

http://www.facebook.com/StcTabako

Projekt StcTabako to ambitne podejście do grania elektroniki na żywo.
Stc Drummer to sosnowiecki perkusista Sebastian "Stecyk" Steć, legenda polskiej sceny ska i reggae, a także mistrz grania na żywo takich gatunków jak drum'n'base, dubstep, czy ambient. Jego doświadczenie, precyzja i ogromny talent budują oryginalny, transowy rytm perkusji. Mikołaj Tabako to piewca niebanalnej harmonii i połamanych melodii. Wszystko przeplata snującym się dźwiękiem magicznej trąbki. Nie jest tylko trębaczem i wokalistą, ale również kompozytorem i aranżerem. Na stałe związany jest z takimi zespołami jak: The Bartenders, Ziggie Piggie, Prataouro, Warsaw Jazz Experience,
 STC TABAKO. Chętnie angażuje się w różne projekty artystyczne. Projekt STC Tabako to bardzo świeże spojrzenie zarówno na elektronikę jak i na muzykę improwizowaną.

=== DJ KRZAK ===

http://www.facebook.com/dj.krzaku
http://www.facebook.com/ZjednoczenieSoundSystem

Jak sam twierdzi uwielbia puszczać nowinki nawiązujące do brzmień karaibskich i mixować je na różne sposoby. Występy Selekty Krzaka to podróż w nieznane, zaczynając swój set od dancehallu, potrafi skończyć na klasycznym latino albo jednej z mutacji muzyki house. Krzak to typowe zwierze karnawału, zwolennicy dynamicznego penetrowania parkietu będą ukontentowani jego występem.

=== SYNTOPA [Mystic Dubs / Wwa] ===

http://mysticdubs.org/2011/09/26/syntopa/
http://soundcloud.com/syntopa_mistic
http://www.myspace.com/syntopa

Syntopa to selektor, dj, promotor jamajskiej kultury i reprezentant jej elektronicznej odmiany – dubstep i jungle. Oraganizator wielu znakomitych wydarzeń na imprezowej mapie Warszawy – np. Warsaw Underground Festiwal, Dub Club. Współzałożyciel kolektywu Mystic Dubs. Przede wszystkim zapalony słuchacz najlepszej selekcji i kolekcjoner płyt winylowych z najróżniejszych gatunków. Reprezent Jah!

Info

Start: 21:00
Wstęp: 10zł


(c) 2009 Centralny Dom Qultury Materiały dla prasy
Podaj swój e-mail aby otrzymywać informacje o wydarzeniach:

Jestesmy rowniez na Twitterze: