18.06.2009 (czwartek) Koncert dla Badowa
Plakat na Koncert dla Badowa
 Plakat na Koncert dla Badowa
Plakat na Koncert dla BadowaPlakat na Koncert dla Badowa

wystąpią:

Made in Poland, Jacek Bieleński & Włodzimierz Kiniorski, Donna Regina, Krzysztof Knittel, Lena Ledoff, gwiazdy filmu „Testosteron” oraz aktorzy Stowarzyszenia Teatralnego Badów

   17 maja w gościnnym folwarku Sławka Sierzputowskiego w Badowie Górnym (koło Mszczonowa) wybuchł pożar, w wyniku którego spłonął restaurowany właśnie zabytkowy dwór. Budynek spalił się doszczętnie, z dymem poszło mnóstwo wysiłku i pieniędzy.  Powstawała tam, między innymi, nowa sala teatralno-koncertowa.
   Na folwarku w Badowie działa m.in. Stowarzyszenie Teatralne Badów, co miesiąc organizowane są Badowskie Wieczory, na które składają się spektakle, koncerty i projekcje filmowe - jest to miejsce spotkań najciekawszych artystów wszystkich dziedzin sztuki. W tutejszych plenerach i wnętrzach powstawała komedia „Testosteron”. 
   Zaprzyjaźniony z badowskim folwarkiem Centralny Dom Qultury w Warszawie zaprosił zaprzyjaźnionych z badowskim folwarkiem artystów do udziału w koncercie w czwartek 18 czerwca, z którego wpływy wspomogą odbudowę Dworu w Badowie. 

PROGRAM:
18:30 - start
19:00 - spektakl „Architekt i Cesarz Asyrii” (reżyseria - Piotr Bikont, występują - Przemysław Dąbrowski i Paweł Pabisiak)
20:30 - koncert - Krzysztof Knittel, Włodek Kiniorski, obrazy - Alek Janicki 
21:00 - recital - Lena Ledoff i Grażyna Biernat
21:45 - koncert - DONNA REGINA
23:00 - koncert - Jacek Bieleński & Kinior
23:45 - koncert - MADE IN POLAND
w międzyczasie - Gusstaff Soundsystem
Ponadto wystąpią gwiazdy filmu „Testosteron”

Info

Wstęp: 30 zł
Start: 18:30


(c) 2009 Centralny Dom Qultury Materiały dla prasy
Podaj swój e-mail aby otrzymywać informacje o wydarzeniach:

Jestesmy rowniez na Twitterze: