09.03.2012 (piątek) PUNK ROCK SHOW

Info

Start: 19:00
Wstęp: wolny 

Mamy przyjemność zaprosić wszystkich fanów mieszanki ciężkich i melodyjnych brzmień na imprezę/koncert, którą przepowiadali Majowie!
9 marca o godz 19:00 wystąpią:


CF 98
http://www.myspace.com/cf98
Ich muzyka mimo iż mocno zakorzeniona w scenie hardcore punk, znacznie częściej jest kojarzona z pop punkiem ze względu na melodyjność oraz wolny od ideologi i schematów przekaz. W początkach ich twórczości można znaleźć wpływy takich zespołów jak New Found Glory, wczesny Saves the Day, czy późniejszy Millencolin. Sami określają swoją muzykę jako: punk mixed with some soft core pop chocolate milk cocktail.

Hands Resist
http://www.myspace.com/handsresist
W maju 2007 trzech młodych i przystojnych chłopców (Yogi, Vth i Konewka) połączyła wspólna zajawka- granie melodyjnego hc/punka. Pełni werwy i ambicji rozpoczęli próby. Na początku trapił ich brak stałego basisty i drugiego gitarzysty. Remedium na te problemy okazali sie Flisu i Mleczarz. Po miesiącach wytężonej pracy i litrach wypitego piwa stwierdzili, że są gotowi na podbój sal koncertowych. Pozostała jeszcze sprawa nazwy. Po wewnątrz-zesopołowej burzy mózgów ochrzcili się "Infest". Nazwa okazała się kontrowersyjna, wobec tego niezrażeni, stworzyli nową - Hands Resist. W październiku 2009 z zespołu odszedł niestety Flisu. Jego miejsce zajął dotychczasowy gitarzysta - Jajco, a na jego miejsce z kolei przyszedł Olo. Jajco przerzucił się na bas. Na progu nagrywki pierwszego longpleja od bandu odchodzi Konewka, na jego miejsce wskakuje Karol. Aktualnie HR niedługo wyda swój debiutancki album, więc bądźcie czujni!

The Black Hearts
http://www.myspace.com/theblackheartsbandpl
The Black Hearts powstało w kwietniu 2011 roku w Warszawie. W składzie kapeli znajdują się członkowie takich kapel jak Opya, Boogie Nights, czy też Godmode. Ich muzyka to połączenie energetycznego rock n rolla, metalu oraz hardcor’u a czasami nawet hardkora! Eksplozja melodii, dynamicznych i ciężkich riffów to właśnie wizytówka czarnych warszawskich serc!

I hope you die
http://www.myspace.com/ihopeyoudiexxl
Zespół powstał w 2006 roku w Warszawie. Wiele przykrych zdarzeń musiało się wydarzyć, aby sformować ostateczny skład kapeli. Po, do tej pory niewyjaśnionym, porwaniu wokalisty - Jawora przez kosmitów, postanowił on zamknąć swych kolegów i koleżankę z zespołu w opuszczonym domku w kabackim lesie. Tam właśnie, ofiary te były wykorzystywane seksualnie przez wokalistę, lidera. Po miesiącach wspólnych zabaw Jawor postanowił poszukać nieco świeżego mięsa i tym samym dał angaż kilku warszawskim sesyjnym muzykom – Janek, Piotrek, Dere i łysy Piotrek. Chłopaki do tej pory nie przypuszczają co wiąże się z graniem wspólnej muzy z okrutnym Jaworem. Co do muzyki to jak sami to określają jest to połączenie uprawiających miłość Szatana z samym Saddamem Husajnem oraz romantycznej strony detektywa Rutkowskiego™. Prościej mówiąc True Satanic Screamo!

(c) 2009 Centralny Dom Qultury Materiały dla prasy
Podaj swój e-mail aby otrzymywać informacje o wydarzeniach:

Jestesmy rowniez na Twitterze: